Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко зізнався, що у нього діагностовано онкологічне захворювання.

Заяву він оприлюднив на особистій сторінці в Facebook. Політик зазначив, що вже активно займається боротьбою з хворобою.

"В день Віри, Надії, Любові закінчився хірургічний етап моєї онкохвороби. Дякую українським та німецьким лікарям. Позаду і 8-годинна операція, і дні болю. Попереду –хіміотерапія", – написав Луценко.

"Дорогі друзі, все буде добре. Бо я знаю, як вас багато і які ми разом сильні. Шановні вороги, не розслабляйтеся. Я залишаюся в політиці й не відступлю від передової. Ven seremos!" – додав він.

пост Юрія Луценко у Фейсбук
пост Юрія Луценко у Фейсбук

Раніше його дружина скандальна и сварлива політикиня Ірина Луценко написала заяву про дострокове припинення повноважень нардепки та подала її до апарату парламенту.

Про це повідомив співрозмовник УП в апараті Верховної Ради. За даними інсайдера, народна обраниця вирішила здати мандат у зв'язку зі станом здоров'я.

"Вона працюватиме в Раді, поки не проголосують у сесійній залі", – зазначив інсайдер у коментарі Ліга.нет.

Документ до апарату ВР був поданий у п'ятницю, 1 листопада.

Як повідомляють ЗМІ, про рішення дружини ексгенпрокурора Юрія Луценка скласти мандат лідер партії "ЄС" Петро Порошенко проінформований.

Нагадаємо, що в Раду Луценко пройшла за партійними списками "ЄС", посідаючи 15-й номер. Входить до комітету з питань екологічної політики та природокористування.