Можна як завгодно ставитися до полковника ЗСУ Валерія Ісмайлова, коментарів на його адресу більш, ніж достатньо, але факт залишається фактом.

Офіцер прослужив в армії 39 років. 10 років командував бригадою і ось з армії його виперли не за те, що погано бригадою командував, не за те, що були якісь порушення.

Валерій Ісмайлов
Валерій Ісмайлов

Про це на своїй сторінці в Facebook пише блогер, журналіст Дмитро Вовнянко.

Журналіст зазначає, правильно сказати, що його саме виперли з армії, а не звільнили наказом міністра оборони. Не будучи членом будь-якої партії він пішов балотуватися в депутати Сумської облради за списком «Європейської Солідарності», а про тих, хто пішов би по іншим списками і його викинули з армії - ми не чули нічого.

Знаєте, можна як завгодно ставитися до полковника Валерія Ісмаілова - прочитати мені вже довелося всяке. Але. Факт...

Posted by Дмитро "Калинчук" Вовнянко on Wednesday, September 30, 2020

Дмитро Вовнянко підкреслює, називається це просто - політичні переслідування і розправа. Потрапити під таке може кожен.

Валерій Ісмайлов
Валерій Ісмайлов

Навіщо руками частини ветеранів роздули склоку про «Порошенко на параді» - стає все більш очевидно.

Як зазначили люди у коментарях, ЄС самі винні у своїх проблемах.

"ЄС стає знову на старі граблі-заводить людей з мутною репутаціей. Невже немаю військових у яких би було все ок? Ось так і просираються ті відсотки на виборах. Я ще після президентських виборів казав що весь передвиборчій штаб треба розігнати і взяти адекватів. Але знов те ж саме", - пише Dmytro Lugovyy.

Валерій Ісмайлов
Валерій Ісмайлов

"Я теж його не знаю, але звільняти за те,що він приєднується до ЄС , а не до іншої, це вже репресії. Не вірю ,що кажу це, але при Януковичі я про таке не чула. Ця влада вибрала не той шлях і скочується нижче влади Януковича", - відзначає Алла Матвиенко.