Командувач Української добровольчої армії, екслідер "Правого сектора" Дмитро Ярош запропонував президенту Володимиру Зеленському свою кандидатуру на посаду глави української делегації в Тристоронній контактній групі.

Про це він написав у Facebook, коментуючи звільнення з посади першого заступника ТКГ Вітольда Фокіна.

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

Ярош також назвав Мінські домовленості "злом для України".

"Нам потрібна не капітуляція, а мир шляхом української перемоги. Щоб вийти з цієї патової ситуації, пропоную Володимиру Зеленському свою кандидатуру як керівника української делегації в ТКГ. Вважаю, що будь-які переговори з ворогом мають проходити з позиції сили, а не немічності і зради", - написав Ярош.

пост Дмитра Яроша у Фейсбук
пост Дмитра Яроша у Фейсбук

Нагадаємо, вже колишній перший заступник глави української делегації в ТКГ Вітольд Фокін заявив, що поки не бачив підтверджень того, що на Донбасі воюють Україна і Росія.

Про це Фокін сказав на засіданні Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

"Що стосується війни. Я не політик і зробити якесь визначення цього я не можу. Тому жодного підтвердження, що там ведеться війна між Росією і Україною, поки я не бачу", - заявив Фокін.