Блогер, громадський активіст Семен Кабакаєв пише на своїй сторінці в Facebook, глава ОП Єрмак хоче почати управляти державою з великими повноваженнями, а не просто на рівні домовленостей.

Саме так можна пояснити петицію, яка з'явилася на сайті президента петиція, де пропонують внести зміни до Конституції, якими фактично пропонується зробити главу ОП зробити в.о. президента в разі дострокового складання з себе повноважень глави держави.

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак

Кабакаєв зазначає, акцент роблять не просто на голові офісу, а саме на Єрмака, який він здатності домовлятися, ефективний менеджер, гарний, сильний, на нього орієнтуються міжнародні партнери і взагалі він професіонал своєї справи. Зрозуміло, що Єрмак нікому не цікавий з широкої аудиторії, зрозуміло, що це його ж люди і написали. Але важлива одна річ, Єрмак почав переворот в офісі, і тепер йому треба закріпити це на рівні законодавства, щоб вся влада була у нього на юридичному рівні.

Спікер Верховної ради
Дмитро Разумков // фото з сайту Верховної ради

«Я не здивуюся, якщо найближчим часом цю пропозицію внесуть до парламенту, щоб закріпити на законодавчому рівні», - написав блогер.

Він додає, команда Зеленського давно розпалася, ніякого монобольшінства не існує, фінансові групи почали свою гру. Хтось готує Разумкова, хтось підігрує Єрмаку, а хтось дивиться, хто переможе, щоб потім приєднатися до переможця.

На президента перестали орієнтуватися, а кожен почав свою власну гру, щоб залишитися в українській політиці.