Саме час тепер побачити реакцію Нацради з теле- і радіомовлення. Після скандального опитування на телеканалі «Наш» можна прийти до висновку, що українців тупо провокують, розраховуючи на підвищення рейтингу, але в даному випадку, це вже не просто провокація, а наруга над мертвими, живими і ненародженими нашими співвітчизниками.

опитування на телеканалі "НАШ"
опитування на телеканалі "НАШ"

Ні про які принципи свободи слова не може йти й мови, потрібно задіяти будь-які можливості для закриття каналу і жорсткого буллінг телеведучих.

Володимир Путін
Володимир Путін

Про це на своїй сторінці в Facebook політичний аналітик Павло Нусс.

«Я розумію критику з приводу того, що президентство Порошенко було кілька дуже ліберальним по відношенню до проросійського сегменту на телебаченні, російські пропагандисти знищували не тільки рейтинг Порошенко і членів його команди, а й можливості критичного мислення в українців», - написав Павло Нусс.

Він додає, навіть тоді, за часів Порошенко, ця вся проросійська п'ята колона не могла собі дозволити нахабніти настільки, щоб виставляти диктатора і відвертого ворога українців миротворцем, маніпулюючи інтерактивним опитуванням.

На думку аналітика, така русифікація стала можливою тільки завдяки Зеленському, і просто немає іншого шляху, як зачистити ТВ і радіо простір від цих зрадників в рамках державної програми інформаційної безпеки.