Завдяки жорсткому карантину в Україні була повністю збита перша хвиля пандемії коронавирусной інфекції COVID-19, а досягти цього вдалося за рахунок того, що в Європі вона почалася раніше.

Про це на брифінгу в Рівненській області заявив президент України Володимир Зеленський. З його слів, не всі розуміють небезпеку COVID-19, хоча вона висока.

Зеленський відвідав лінію фронту
Зеленський відвідав лінію фронту

«У нас були жорсткі карантинні заходи, які приводили, як і в усьому світі, до труднощів в економіці і в кожній родині, тому що економічна криза в країні - це криза в родині. Однак жорсткі карантинні заходи збили повністю першу хвилю. На душу населення ми були майже найкращими в Європі», - зазначив Зеленський.

Також він додав, що цього вдалося досягти завдяки тому, що перша хвиля в Європі почалася раніше і Україна, давши оцінку наслідків, змогла до неї підготуватися.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Нагадаємо, що раніше під час візиту до Словаччини у вересні Зеленський заявив, що в Україні вже почалася друга хвиля коронавируса. Разом з тим, він нагадав, що першої хвилі коронавируса в Україні фіксували від 100 до 300 випадків захворювання.

Нагадаємо, що в останні два дні в Україні фіксують по 4000 випадків коронавируса.