У "Слузі народу" заявили про готовність України надати військову підтримку Азерйбаджану

Нардепка також сказала, що наразі розглядається питання складання списку, що саме потрібно.

Азербайджансько - Вірменська війна
Азербайджансько - Вірменська війна

Народна депутатка зі "Слуга народу", заступниця співголови групи з міжпарламентських зв'язків з Азербайджанською Республікою Людмила Марченко заявила, що Україна готова надати військову допомогу Азербайджану.

Про це вона сказала в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи військове загострення у Нагірному Карабасі між Вірменією та Азербайджаном

"Наскільки я знаю, ми вже надаємо допомогу і в правовому полі, й у ресурсному полі, йдеться і про гуманітарну допомогу. Сьогодні розглядається питання складання списку, що саме потрібно. Україна готова сьогодні на різних майданчиках підтримувати Азербайджан. Це і військова підтримка, і гуманітарна — всім тим, що потрібно буде в майбутньому. Це військова ситуація", — сказала Марченко.

На запитання, чи готова Україна надати саме військову підтримку, Марченко відповіла: "Я впевнена, якщо питання постане так гостро, то Україна не пройде повз".

Нагадаємо:

Воєнні дії в Нагірному Карабасі спалахнули в ніч проти неділі, 27 вересня. Хто їх спровокував – невідомо, сторони звинувачують одна одну. Цьому конфлікту вже понад 30 років. Юридично Нагірний Карабах належить Азербайджану, однак більшість населення там – вірмени.

Вірменія та Азербайджан відмовлялися поновити переговори щодо боїв у Нагірному Карабасі. Про це лідери країн заявили в ефірі російського телебачення. За їхніми словами, на цей момент діалог неможливий.

Радбез ООН напередодні закликав Вірменію та Азербайджан припинити кровопролиття та відновити перемови. Адже в боях уже загинула щонайменше сотня людей.

2 жовтня у МЗС Вірменії заявили, що країна готова почати переговори про припинення вогню в Нагірному Карабасі за посередництва країн Мінської групи Організації з безпеки і співробітництва в Європі.