Народний депутат від "Слуги народу", кандидат в мери Києва Ірина Верещук розповіла головному редактору видання "ГОРДОН" Олесі Бацман, що у неї були розбіжності з народним депутатом, головою київської міської організації "Слуги народу" Миколою Тищенко щодо списку партії на виборах в Київрада.

Ірина Верещук розповіла, що у неї була перепалка з нецензурною лексикою з колегою по фракції, головою київського міського осередку партії Миколою Тищенко.

Ірина Верещук
Ірина Верещук

Журналістка запитала, чи правда, що у Верещук конфлікт з Тищенко з приводу виборів в Києві і що вона навіть розглядає можливість припинити участь в гонці, про що писали ЗМІ.

"Дійсно, у нас були пристрасті, були дискусії, якщо це можна так назвати. Причому з обсценной лексикою ... Я намагалася довести [свою позицію], вживаючи - у чому каюсь, звичайно ж, - нецензурні слова, тому що вже дійсно в якийсь певний момент на якусь секунду здали нерви ", - сказала Верещук.

Вона пояснила, що основна розбіжність стосувалося списку "Слуги народу" на виборах до Київради. Верещук наполягала, щоб кандидатами були професіонали з гарною репутацією.

"Це повинні бути люди, які не заангажовані в процесах в Києві (схемах з землею, договорняках), [а також не] забудовники, сват, брат, кум, хрещений син, батько, дочка ... У Колі Тищенко, на жаль, інша позиція . Він розуміє Київрада як "людей, які повинні бути лояльні комусь особисто": наприклад, йому або ще комусь ", - сказала народний депутат.

Вона повідомила, що в якийсь момент в їх протистояння змушений був втрутитися президент.

"Коли дійшли дебати до президента, і ми повинні були піти до нього і свої позиції викласти, як раз президент прийняв мою сторону. Він каже:" А навіщо нам в Київраді люди, нехай навіть медійні, впізнавані, але не професійні? Вони ж повинні працювати. Ти розумієш, що вони повинні там працюватимуть? І мені не треба піднімати трубку [і дзвонити їм], щоб щось там вирішити "... Слава богу, я це почула від президента і ще раз переконалася, що президент все правильно розуміє", - сказала Верещук.

Микола Тищенко
Микола Тищенко

Вона зазначила, що не знає, скільки в кінцевому підсумку людей Тищенко потрапило в список "Слуги народу" на виборах до Київради.

"Ти знаєш, це таке складне питання, тому що ... Що значить" його "? Я не знаю, наскільки [вони] його ... Радив він багато, тільки в кінці результат, розумієш, інший трохи вийшов. Тобто сказати, що це Колі Тищенка люди, - ну буде занадто голосно ... Тому я сподіваюся все-таки, що ті люди, які пройдуть, - вони будуть гідні ", - сказала народний депутат.

Бацман уточнила, чи правда, що Верещук під час однієї з перепалок "послала Тищенко на х..й".

"О боже! Це можна буде запікані? Так, [щоправда]. Згадала армію, згадала, що це дуже швидкий шлях як би [пояснити], щоб дійшло. Тому що якщо я довго буду пояснювати, шукати вербальні форми, які будуть довгі, але безрезультатні, по-моєму, не дійде. Просто можу вже про це говорити, тому що це було практично публічно ", - сказала Верещук.

Журналістка запитала, як на це відреагував Тищенко.

"Що він міг сказати? Пішов. Встав і пішов. Мені важко заперечити, коли я впевнена в своїй правоті і точно знаю, куди кому йти, показуючи напрямок", - відповіла політик.

Бацман сказала, що, за її інформацією, Тищенко пішов скаржитися на Верещук в Офіс президента.

Ірина Верещук
Ірина Верещук

"Так? Ну, як-то, я думаю, на президента не справило це великого і належного враження, тому що реально я права. Я просто права. А коли я впевнена, що я права, мене, знаєте, не зрушити з мертвої точки . Це неможливо просто. Я кажу: "Як ми будемо людям дивитися в очі? Як я можу йти і говорити, що ось ці та ось ці (називаю прізвища) - це ті люди, за яких треба проголосувати? ". Я не збираюся прикривати [їх] своїм ім'ям і тим більше підставляти президента, щоб люди говорили:" Ну , все зрозуміло ". зрозуміло все з УДАРом, зрозуміло з" Європейською солідарністю "- продали місця, це все видно, але при чому тут" Слуга народу "? -" А ось вони [ж так роблять] ". Кажу:" так ідіть туди! Там продають місця, а тут місця не продають. Ми - партія влади. Ми не можемо продавати місця, ми не можемо займатися ось цим кумівством, братовством, сватанням. Не можна ", - сказала Верещук.

Вона уточнила, що рідко вдається до обсценной лексиці в життя.

"Але завжди, коли я це роблю, якщо я вдаюся до таких інструментів, - повірте, це вже остання можливість донести до людини бажане", - зазначила депутат.