27 вересня всім стало відомо про те, що колишній Президент Петро Олексійович Порошенко відзначав день народження в ресторані "Not Only Fish". Після публікації новини, про святкування дня народження, під час трауру по всій країні, лідер "Європейської солідарності" відправив свою людину - керівника своєї служби охорони Юрія Федорова по всіх каналах, із завданням зачистити новину. Наприклад, на канал 112, де новина протрималася добу, а потім її видалили, стверджує Інтернет-видання "Аргументум" з посиланням на неназваних співробітників каналу.

Скріншот новини на сайті телеканалу 112
Скріншот новини на сайті телеканалу 112

Скріншот новини на сайті телеканалу 112
Скріншот новини на сайті телеканалу 112

"Приїзд службиста, кардинально вплинув на політику нашого каналу в цілому. Нам погрожували та попередили, що негативної інформації про колишнього голову держави бути не може", - розповідає один з членів редакції телеканалу.

Як зазначає видання, "це не перший факт, коли Порошенко використовує своє положення. Проте факти залишаються фактами. День народження пройшов, новина про цю подію розійшлася по країні, не дивлячись на всі спроби вплинути на правду".

Виходячи з 70 відсотків коментарів, люди не здивовані, всі прекрасно знають про лукавство політика. Але сьогодні не про це, а про місце, яке обрав Петро Олексійович, і не випадково. Розкажемо вам про цей заклад більш докладно.

Власник "Bulldozer group" російський ресторатор, Олександр Орлов. Його заклади знаходяться в різних країнах світу, але основна частина зосереджена в Росії. У громадянина Росії Орлова "білий бізнес", він легальний російський мільйонер, податки в російську скарбницю платить справно, а значить годує російську армію - тобто на пряму спонсорує російську агресію. Це не гучні слова. Як відомо, в Росії, будь-який бізнес обкладається даниною ФСБ і це на пряму пов'язано. Так що у Порошенка для народу армія - мова - віра, а для себе гулянка в російському ресторані.

Р.S.: Як ви думаєте, чому Порошенко, заявив що у нього коронавірус? Все просто, передвиборча компанія, пішла не так, як замислювалася, в Дніпрі закидали яйцями, після бенкету під час чуми (день народження), який обговорюють в коментарях в соціальних мережах, ось і придумали захворювання, щоб усе вляглося, затихло і не довелося відповідати виборцям, на незручні питання, а їх накопичилося чимало. Люди все бачать, людей не обдуриш", - резюмують журналісти.