Народний депутат від "Слуги народу", кандидат в мери Києва Ірина Верещук в інтерв'ю головному редактору видання "ГОРДОН" Олесі Бацман розповіла, що з першим чоловіком її пов'язує син, але насправді вони не спілкуються.

"У нас вже давно інші сім'ї. І я вважаю, це правильно. Ми не ятримо душу один одному, не заважаємо. З повагою мовчимо, що називається. І це нормально в житті", - зазначила вона.

Ірина Верещук
Ірина Верещук

За словами нардепа, чоловік не допомагає синові, і вона ніколи і не просила.

"Ну, може бути, він би і допомагав. Я не можу сказати, що якщо б я сказала "допоможи", він би відмовив. Але якось виходило так, що я настільки самодостатня, що вважала, що це моя дитина і ні про які аліменти навіть розмови не було", - заявила Верещук.

Вона зазначила, що у її екс-чоловіка є діти від нових стосунків, а з сином від неї він не спілкується. При цьому додала, що цього вона не забороняла.

Ірина Верещук
Ірина Верещук

"Просто так трапилося, що ми розійшлися і в мене вже інший чоловік, син називає його батьком. Михайло - приклад для сина. Він поважає його дуже сильно. У Михайла теж свої діти, вже дорослі. Уже один закінчив академію в Одесі, вже працювати починає. Інший - в Києво-Могилянці. Третій... у нас все троє "твої, мої - наші". От така, велика, сім'я. І ми добре спілкуємося. І просто не виходить, щоб ще рідний батько десь... Я вважаю, що у сина повинно бути все добре з нервовою системою", - заявила вона.

За словами Верещук, у її сина немає бажання спілкуватися з біологічним батьком.