Глава держави Володимир Зеленський заявив про те, що безвізовому режиму з ЄС на даний момент абсолютно нічого не загрожує. Він також запевнив, що наша країна робить все для збереження безвізового режиму.

Про це президент заявив на саміті Україна - ЄС, передає прес-служба офісу президента у вівторок, 6 жовтня.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Також партнери з ЄС запевнили, в безвізу з ЄС нічого не загрожує і Україна виконує всі критерії і як тільки дозволить епідеміологічна ситуація, українці знову зможуть планувати свої поїздки в Європу", - сказав Зеленський.

Скасування безвізу з ЄС-про що повідомлялося раніше:

6 жовтня заступник голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук заявила, що громадянам України не загрожує скасування безвізового режиму з Євросоюзом. Лист європейських депутатів голові фракції Слуга народу Давиду Арахамії про скасування права вільного в'їзду в Європу окремим політикам і чиновникам позбавлений конкретики і відображає їх особисту точку зору.

5 жовтня троє впливових депутатів Європарламенту-Міхаель Галер, Віола фон Крамер і Раса Юкнявічене – написали голові фракції Слуга народу Давиду Арахамії лист про те, що існує ризик втрати Україною безвізу з Євросоюзом. Також вони вказали, що Брюссель має право відмовляти в безвізових поїздках деяким олігархам і політикам, які зловживають своїм правом на вільний перетин європейських кордонів.

Україні не загрожує скасування безвізового режиму з Європейським Союзом, заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. А позиції Києва і Брюсселя в боротьбі з корупцією тотожні.