Володимир Омелян останнім часом регулярно виступає з критикою Володимира Зеленського, підігріваючи армію порохоботів, які з радісними образами репостять і коментують його пости.

У той же час, міністр-невдаха вже забув, як його діяльність на посаді міністра інфраструктури складала з себе низку провалів, скандалів і лобіювання чужих інтересів - явно не українців.

Володимир Омелян
Володимир Омелян

Зараз же Володимир Омелян вирішив, що його поїзд мчить у світле майбутнє і став активно критикувати все, що робить Володимир Зеленський зокрема і його влада загалом.

На діяльність псевдо-міністра звернув увагу і відомий блогер Сергій Наумович, який зазначив, що після керівництва Володимира Омеляна українців не повинні цікавити дороги, адже всі вже давно пересіли на гіперлупи.

Пан Володимир Омелян, экс-министр, на пятом канале Петра Алексеевича только что намекнул, что за те же деньги, что...

Posted by Sergey Naumovich on Tuesday, October 6, 2020

"Пан Володимир Омелян, екс-міністр, на п'ятому каналі Петра Олексійовича тільки що натякнув, що за ті ж гроші, що виділені в цьому році на ремонт доріг в Україні, він би побудував 10-15 тисяч кілометрів замість планованих чотирьох. Я взагалі не розумію, навіщо нам потрібні автомобільні дороги, навіщо нам їх ремонтувати, якщо після господарювання Володимира ми в основному пересуваємося гіперлупами", - пише Сергій Наумович.

До нього в коментарі прийшов і сам екс-міністр інфрастукрури, який спробував іронічно поставити на місце блогера, а замість цього осоромився сам.

"Аж просльозився, коли відчує, що ви дивитеся 5 Канал і ще на мене годину витрачає. Наступний ефір, на першій секунді, коли я киватиму головою - це до Вас особисто. Коли ми запроваджували Дорожній Фонд і запускали Раянейр-я теж чув такий скепсис. Сподіваюся, Ви не відмовитеся купити квиток на Гіперлуп, коли його запустимо. Прогрес не зупинити. Ви ж прогресивна людина. Щонайменше, бачу пост написали в фб, а не вибили різцем на скрижалях", - мудрує Володимир Омелян.

коментарі на сторінці Сергія Наумовича
коментарі на сторінці Сергія Наумовича

Правда, інші коментатори не підтримали колишнього міністра інфраструктури і поставили досить важливі питання серед яких: чому Новака посадили а Омеляна немає, і чому його не б'ють як Шуфрича.

коментарі на сторінці Сергія Наумовича
коментарі на сторінці Сергія Наумовича

коментарі на сторінці Сергія Наумовича
коментарі на сторінці Сергія Наумовича

Це найкраще дзеркало популярності скандального екс-міністра, коли він вибирається із затишної ванної власної Фейсбук сторінки, де його люблять і "облизують" вірні порохоботи.