Український бізнесмен Андрій Пальчевський ображає президента Володимира Зеленського. Таку думку народний депутат від "Слуги народу", кандидат у мери Києва Ірина Верещук висловила в інтерв'ю головному редактору видання "ГОРДОН" Олесі Бацман

За словами нардепа, з Пальчевським, який претендує на посаду мера Києва, вона не знайома.

плакати проти Андрія Пальчевського
плакати проти Андрія Пальчевського

"Він ведучий телеканалу якогось, напіврозважливої програми, яка не несе ніяких глибоких смислів. Заманити, привернути увагу-це так... покуражитися, пройтися по людині або по групі людей, або навіть по президенту... мені дуже не подобається, як він відгукується про президента. Дуже не подобається. Він його ображає. А це ображає мене", - сказала Верещук.

Вона пояснила, що такі почуття у неї "не тому, що це Володимир Олександрович".

Олена Зеленська, Володимир Зеленський
Олена Зеленська, Володимир Зеленський

"Він інститут. Не можна ображати Інститут держави, в якому ти живеш і яку ти поважаєш. Ну я сподіваюся, він його поважає. То він був росіянином, то він мріяв санкт-петербуржцем бути; то він балотувався там, то тут. У мене є лекало, як повинні виглядати чоловіки. У мене є можливість, Ви знаєте, [екс-президента України Кучму] Леоніда Даниловича бачити, знати і мати честь з ним спілкуватися, [екс-президента Кравчука] Леоніда Макаровича, [екс-президента Ющенка] Віктора Андрійовича... "Президентський клуб", який я очолюю. У мене планка вже не може знизитися. Я коли бачу все, що нижче ватерлінії... [про Пальчевського] навіть нема про що говорити", – зазначила Верещук.

На питання, чи хотіла б вона з ним на ток-шоу зустрітися, нардеп відповіла: "Якби це було потрібно-звичайно, але навіщо?"