Правий Сектор вручив агенту Москви Андрію Пальчевському погони офіцера ФСБ - йдеться у повідомленні на офіційній сторінці політичної сили.

Так, 9 жовтня представники НВР "Правий Сектор" вказали на заслуги кандидата в мери Києва, власника клініки Eurolab і російського агента Андрія Пальчевського в боротьбі проти України.

Правий Сектор приніс Андрію Пальчевскому погони ФСБ
Правий Сектор приніс Андрію Пальчевскому погони ФСБ

Учасники акції під стінами клініки залишили йому заслужену нагороду - погони офіцера ФСБ Росії.

Активісти Правого Сектору нагадують, що Пальчевський став широко відомий завдяки постійним виступам на телеканалах кума Путіна, олігарха, депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Також Правий Сектор зауважує, що Андрій Пальчевський відкрито поширює кремлівську пропаганду про "громадянську війну в Україні" та "братні народи Росії і України".

Крім того, "Правий Сектор" неодноразово нагадував, що Пальчевський закінчив "ГРУшний" Військовий інститут іноземних мов в Москві, балотувався в російську Державну Думу, отримав український паспорт темними шляхами незрозуміло за які заслуги (в ЗМІ неодноразово стверджували, що від російського паспорта він так і не відмовився).

Правий Сектор приніс Андрію Пальчевскому погони ФСБ
Правий Сектор приніс Андрію Пальчевскому погони ФСБ

Крім того, його клініка Eurolab створена на гроші, отримані невідомим шляхом, сервер системи управління клінікою знаходиться в Москві, і, не виключено, що контролюється ФСБ.

"Правий Сектор" - єдина партія, яка вимагала зняти з виборів відкритих агентів Кремля - Компартію, ОПЗЖ і "Перемогу Пальчевського", - повідомив під час виступу Керівник Київського міського осередку партії Юрій Гуренко.

Нагадаємо, що "Правий Сектор" бере участь в місцевих виборах, в тому числі й у Києві. Ми закликаємо українців не вірити кремлівським маріонеткам і голосувати за патріотів, які на Майдані та фронті показали ефективність своєї роботи в боротьбі за інтереси українців.