Кандидат на посаду голови Остерської об'єднаної територіальної громади від Партії "рідний дім" Єфименко Дмитро Геннадійович потрапив у гучний скандал, грубо і нецензурно відповівши на критику в соціальній мережі.

Почалося все з того, що одна з користувачів у Facebook Світлана Симоненко, мешканка Козелецького району в коментарях під одним із записів Єфименка, припустила, що Партія "Рідний дім", яка висунула кандидата, нібито створювалася спеціально під місцеві вибори.

У відповідь кандидат на посаду голови ОТГ Запитав дівчину, з якого вона округу. Дізнавшись, що дівчина не проживає в його окрузі, а відповідно не має право голосу, Єфименко відповів у нецензурній формі: "це зрозуміло, що не з мого, сонечко. Комусь з тобою не пощастило, але я можу забрати на "перевиховання".

Симоненко зробила зауваження, що Єфименко вибрав некоректний тон спілкування. Дівчина запитала, чи не є це наслідком вживання наркотиків спільно з бізнесменом Олександром Луцюком.

"На*уй йди, собака сутула. Такий тон спілкування більше підійде? Язик як помело. Може, використаєш його не для обговорення політики, А за призначенням?" - написав кандидат на посаду голови ОТГ.

ЗМІ пов'язують кандидатуру Дмитра Єфименка з інтересами бізнесмена Олександра Луцюка. З ним у Єфименка є спільна го" Остерська Січ", також вони входять до складу виконкому Остерської ради.

До висунення на посаду голови Остерської ОТГ Єфименко не займався публічною політикою, а працював ведучим на заходах і "тамадою" на весіллях.

Олександр Луцюк управляє Козелецьким лісгоспом. За даними відкритих реєстрів, податковий борг підприємства перевищує 2,1 млн грн.

Дружина Дмитра Єфименка Поліна теж бере участь у місцевих виборах балотується в депутати ОТГ від Партії"Слуга народу".