Відомий журналіст та блогер Сергій Іванов, який вже тривалий час займається викриттям сумнівної кремлівської маріонетки "Партія Шарія" опублікував порцію нових даних.

"Розбираю внутрішні чати штабу партії Шарія, які мені люб‘язно передали опритомнілі члени цього культу, які зсередини бачать, що насправді він собою являє. Ієрархічно партія Шарія влаштована як і будь-яка інша політична сила - є лідер, його дружина, «смотрящие» на місці, плебс. Фінансово - аналогічно: чорна готівка, яка нелегально заходить від тіньових спонсорів, порушення фінансової дисципліни, підробка документів з подальшою мінімалізацією податків або несплатою. Партійні платежі впродовж тривалого часу проводилися через персональні карт-рахунки співробітників штабу та регіональних осередків без обліку", - пише Сергій Іванов.

Анатолій Шарій
Анатолій Шарій

Також журналіст звертає увагу на те, яке жлобство панує всередині так званої "Партії Шарія".

"Але головне, що мене вразило - це вселенських масштабів жлобство, коли істота, драпована Gucci мов успішний гарлемський сутенер, тримає людей на голодному пайку та голому ентузіазмі, відмовляючи в елементарному - оргтехніці, зв’язку, канцтоварах. Хоча саме це може бути цілком логічним, адже до партії Шарія переважно йдуть люди такого ж аферистичного складу, як і їхній лідер, який завжди багато крав і мало працював", - розповідає Сергій Іванов.

Сергій Іванов задається питанням, чому досі ні один з контролюючих органів не звернув увагу на кричущу чорноту бухгалтерії цієї партії.

Розбираю внутрішні чати штабу партії Шарія, які мені люб‘язно передали опритомнілі члени цього культу, які зсередини...

Posted by Sergii Ivanov on Thursday, October 8, 2020

"У процесі вивчення документів я випадково знайшов підтвердження інформації, яку отримав давно, але не мав речових доказів. Йдеться про приховане фінансування партії Шарія відомою мережею АЗС. Відповідальна особа від мережі - Анжела Ларкіна, яка фігурує в листуванні. Ок, на сьогодні досить, але в ході опрацювання інформації, я ділитимусь найцікавішим з вами, а також з Державна фіскальна служба України та Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК. Тримайте фоточку, яка мене дуже розсмішила. Креатив «шаріїв» - це взагалі окрема тема, як і будь-яка творчість душевнохворих, але це - просто топ, наочна ілюстрація мема про «тупой собачий рот». Поширюйте це, зупиняйте черговий російський гібрид", - резюмує Сергій Іванов.