Коля Тищенко змінив маршрутку на машину і хоче попу, як у Кім. Політики останнім часом роблять успіхи в творчості.

Передвиборна агітація, яку ми заслужили.

У столиці України власники ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування провели акцію біля будівлі уряду, вимагаючи дозволити їм працювати після 23:00.

У середу, п'ятнадцятого липня українська ресторатори влаштували мітинг під стінами будівлі Кабінету Міністрів. Представників бізнесу образив той факт, що деякі заклади країни продовжують роботу навіть ночами, очевидно, користуючись якимись особливими привілеями. У той же час всім іншим ресторанам належить закриватися до 23:00.

Бізнесмени принесли з собою ресторанні крісла та дивани, які збудували в ряд під стінами будівлі Кабміну. Цим вони спробували привернути увагу до свого пікету, натякнувши, що в країні повинні бути рівні права і обмеження для всіх.

Згідно з указом уряду, заклади харчування в період карантину можуть працювати всього до 23:00. Багатьох підприємців це не влаштовує, оскільки ночами буває теж багато відвідувачів. Обмеження, введені Кабміном, сприймається як нападок на бізнес, який українська влада і так прирекла на збитки через карантин.

До того ж, багато рестораторів виявилися обурені тим фактом, що заклад "Велюр", власником якого є колишній шоумен, а нині народний депутат від проурядової партії "Слуги народу" Микола Тищенко, ігнорує будь-які заборони і продовжує працювати практично цілодобово. Для того, щоб висловити свій протест, підприємці принесли на акцію плакати "Хочу, як" Велюр "і" Ні заборонам ".

Микола Тищенко відмовився назвати причини, за якими належить йому ресторан "Велюр" ігнорує карантинні приписи уряду і працює практично цілодобово. Ресторатор, раніше вже потрапляв в скандальні ситуації, відмежувався від історії з закладом, проігнорувавши спроби журналіста з'ясувати у нього причини такого ставлення до постанови Кабміну.