Український педіатр Євген Комаровський в інтерв'ю засновнику Інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитру Гордону висловив думку, що у президента Володимира Зеленського вже не вийде реалізувати обіцяне і зараз він повинен підготувати грунт для того, щоб його наступник не повторив ті ж помилки.

Український педіатр Євген Комаровський сказав, що розчарований тим, що відбувається в Україні після обрання Володимира Зеленського президентом.

Євген Комаровський
Євген Комаровський

Комаровський нагадав, що підтримував Зеленського у другому турі виборів. Гордон уточнив, чи не шкодує він про це.

"А який у міни був вибір? [У другий тур вийшли п'ятий президент Петро Порошенко і Зеленський]. Що, у мене був вибір? Я ще в інтерв'ю твоїй дружині сказав, що людині, яка організовує цькування Комаровського, я на етапі виборів не дам стати президентом. Я вийду і всім своїм скажу, щоб за нього не голосували. Так, поза всяким сумнівом: [Порошенко організовував цькування на мене]", - сказав Комаровський.

Він розповів, що це сталося після інтерв'ю Гордону, яке Він дав у 2018 році. У тому інтерв'ю доктор, зокрема, заявив, що, якби він став главою держави, то поїхав би з президентом РФ Володимиром Путіним на риболовлю. Журналіст перепитав, чи впевнений Комаровський, що до цькування причетний саме Порошенко.

"А хто ще? Хто цих "порохоботів" на мене труїв, які тисячами приходили, писали гидоти, намагалися заблокувати сторінку доктора Комаровського, медичну сторінку? Я не люблю Петра Олексійовича. [Це] чоловік, який бреше, дивиться і бреше, – сказав Комаровський. - Але вся біда в тому, що у Петра Олексійовича хоч гасла були, а у Володимира Олександровича гасел немає. Ніякий. Ми не знаємо нічого".

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Комаровський розповів, що останній раз розмовляв із Зеленським минулого року.

"Володимир Олександрович перед виборами в Раду [влітку 2019 року] мені подзвонив, запитав, Чи не готовий я піти в команду ["Слуги народу"]. Я відповів:"Спасибі, я хочу бути поза системою, хочу бути незалежною людиною, але в будь-якому випадку готовий бути поруч, підказувати, радити". - "Тобто позаштатний радник?"Я сказав: "Так". Володимир Олександрович відповів:"Добре". Весь. Більше не спілкувалися. І я завжди знаю ,чому [так відбувається]. Напевно поруч з Володимиром Олександровичем з'явилися люди, до яких він прислухається. Я-то не можу бути поруч, я в Харкові живу. Що вони говорили про мене? Я не знаю. Про мене все життя говорять гидоти. Про те, що я шарлатан, що я шоумен, що я повбивав купу дітей у своєму житті і з'їв їх..."- сказав Комаровський.

Він зазначив, що найбільше розчарування викликають люди, які оточують президента.

"У мене зараз весь час відчуття агонії. Агонії держави! Коли реально круті люди, професіонали на хрін нікому не потрібні, а якась шантрапа бігає навколо президента... Ні-ні, я не буду [називати прізвища], але шантрапа бігає навколо президента! Люди без освіти, без інтелекту, які взагалі ні хрону не розуміють в елементарному", - зазначив доктор.

Як приклад він навів сторінку президента Зеленського в Instagram, де 9,5 млн підписників.

"Це єдина людина в Україні, у кого передплатників більше, ніж у мене (в Instagram на сторінку Комаровського підписано 8,7 млн осіб. - "ГОРДОН"). Мене це хвилює. [Якось] я відкриваю цей Instagram і бачу, що в стрічці з трьох фотографій президента на двох у нього навпіл обрізана голова. Тобто Instagram Instagram людей, які ведуть, не вистачає розуму розмістити фотографію в стрічці Instagram так, щоб у президента була ціла голова, а не навпіл розрізана. Це називається професіоналізм! Поза всяким сумнівом, важко знайти фахівця в міжнародних відносинах, але знайти фахівця, який розбирається в Instagram [простіше]. Я вам 18-річних дітей понахожу, які зроблять сторінку президента Уті-шляху", - сказав Комаровський.

Євгеній Комаровський
Євгеній Комаровський

Доктор зазначив, що зараз йому дуже шкода Зеленського.

"Я Володю, Володимира Олександровича дуже люблю... Але дана ситуація складна. Тому що тобі весь час треба приймати дуже жорсткі рішення і не можна нікому вірити. Нікому!"- сказав Комаровський.

На його думку, у Зеленського "ні фіга не виходить".

"І вже не вийде. Треба терміново, як мені здається, зібратися і щосили підготувати грунт для того, щоб наступник не міг повторити ті ж помилки. [Потрібно] протягнути скорочення Ради, розігнати все, що можна розігнати", – сказав Комаровський.