Грандіозне будівництво в селищі Плюти під Києвом нарешті закінчено.

Про це розповідає Сьогодні видання «Страна».

У свою нову резиденцію вже в'їхав найбагатший українець Рінат Ахметов. Маєток олігарха-неприступна фортеця. Адже тут він проводить ділові переговори з першими особами країни і відпочиває на широку ногу.

Видання за допомогою дрона подивилося з висоти пташиного польоту, як живе мільярдер.

Минулого місяця Ахметов відзначив у новому будинку свій 54-й день народження.

Знімальній групі програми" Схеми " вдалося відобразити грандіозний салют над територією маєтку. А пізніше, вже близько першої години ночі, стали роз'їжджатися гості.

За словами журналістів, вони впізнали деякі номери авто. Так, один держномер нібито раніше був у кортежі екс-прем'єра Арсенія Яценюка. А Lexus і Tesla, які залишали резиденцію Ахметова, належать компанії, пов'язаної з телеведучим Савіком Шустером (його шоу виходить на телеканалі "Україна", яким володіє олігарх).

Крім цього, журналістам вдалося зафіксувати на відео, як трохи раніше в гості до Ахметова приїжджав перший помічник президента Сергій Шефір. Таємна зустріч відбулася під покровом ночі. Після робочого дня права рука Зеленського на своїй Audi відправився в бік Обухова, хоч будинок його знаходиться зовсім в іншому напрямку. А саме в котеджному містечку в Іванковичах, що по Одеській трасі.

На кадрах "Схем" видно, що Шефіра на заправці в 1 км від будинку Ахметова перехоплює його броньований Mercedes Maybach. І через бічний в'їзд заводить на територію маєтку олігарха.

Після оприлюднення цих матеріалів, жоден з фігурантів історії не прокоментував таємні переговори. А ось заходи безпеки у Ахметова відтоді ще більше посилили.

Вже на виїзді з Києва на Обухівську трасу ми помічаємо охорону підприємця. Ще кілька спортивного вигляду хлопців чергують на під'їзній дорозі до будинку. А варто нам проїхати повз паркан, який оточує ділянку маєтку, як на "хвості" вже машина.

Виданню все ж вдається піти від переслідування і підняти в небо квадрокоптер. Хоч пілот і зазначає, що тут працюють Глушники сигналу потужніші, ніж над держдачами, де живе президент Володимир Зеленський і віднедавна генпрокурор Ірина Венедиктова.

Жителі селища розповідають, що у фонтані у олігарха золоті форсунки, а під озером підземний хід, відео: Владислав Бовтрук, " Країна»

Більше п'яти років тут велися масштабні будівельні роботи в сосновому лісі неподалік Козина, який облюбували українські ВІПи.

Земля Ахметова знаходиться трохи ближче до Українки, подалі від інших багатих і знаменитих мешканців Конча-Заспи. Навколо-густий сосновий ліс і жодного сусіда. На території всі галявини встелені зеленими килимами з трави, на клумбах ландшафтний дизайн. Хоча ще в травні цього року двір олігарха був "лисим", а на доріжках лежали залишки будматеріалів.

Маєток розкинувся на 25 гектарах землі, які оточені подвійним парканом. Крім основного будинку, а точніше — палацу, там розташовано ще кілька будівель.

На ділянці є парковка, басейн, джакузі і купіль, кілька видів лазень. Мармурові скульптури прикрашають основний триповерховий особняк. А поруч з ним два фонтани в античному стилі.

Місцеві жителі подейкують, що, за розпорядженням Ахметова, на території навіть вирили підземний тунель. Таємний хід йде під ставком і з'єднує господарські апартаменти з гостьовим будиночком.