Не вщухає скандал навколо красномовних фото, на яких солдати сидять без тарілок, а в той же час Володимир Зеленський і Андрій Єрмак вже активно навертають армійську їжу.

Читайте нас у Google News!

Судячи з усього, співробітники офісу Президента схибили, виклавши такі фото у відкритий доступ. Адже вже на наступних знімках видно, що бійцям поступово приносять їжу. Мабуть, намагаючись прислужити високопоставленим гостям, Володимиру Зеленському та Андрію Єрмаку тарілки принесли першими і чиновники не чекаючи інших взялися за їжу.

Але фото запущено і багато політиків почали поливати брудом президента, вказуючи, що Володимир Зеленський і Андрій Єрмак приїхали на передову тільки пожерти навіть не перейнявшись ситістю бійців.

Володимир Зеленський та Андрій Єрмак
Володимир Зеленський та Андрій Єрмак

Однією з перших до цькування приєдналася Ірина Геращенко, яка почала писати про те, що для Володимира Зеленського воїни - всього лише масовка.

Сотні разів ми сідали за стіл з воїнами, щоб разом з'їсти найсмачнішу в світі гречку зі шкварками, бутерброд з маслом і сиром, який вдома не дозволяєш собі через вічну дієту, наваристого борщу, випити ароматного чаю з травами, або дуже солодкої кави (так подають на фронті). У наметах, біля польової кухні, в бліндажах, в переобладнаних під Солдатське житло приміщеннях, ми сідали за ці Гостинні столи, і відмовитися-це образити. А господарі, усміхнені хлопці в камуфляжі, все тягли на стіл смаколики, овочі/фрукти, печиво, традиційне згущене молоко, сало, консервовані помідори, смажену рибу, і хвалилися, як змінилися поставки армії, як смачно тепер харчуються навіть на передовій, і волонтерам не треба тягати консерви і вареники. І ніколи в страшному сні не могла б уявити, що ми їмо, а воїни сидять для декорацій. Їм навіть не поставили тарілок. Воїна-головні герої! А не масовка... Фото з сайту Зеленського. Слуги їдять. Воїнам дозволили посидіти поруч...

пост Ірини Геращенко у Фейсбук
пост Ірини Геращенко у Фейсбук

У той же час, журналіст Василь Апасов точно парирував слова Ірини Геращенко зазначивши, що, за її ж словами, вона приїжджала на фронт щільно від'їстися.

пост Василя Апасова у Фейсбук
пост Василя Апасова у Фейсбук

Таким чином, недоробка і банальний прокол некомпетентної прес-служби Володимира Зеленського завдав нищівного удару по його популярності. Замість обговорення нагород, які отримали бійці до свята і допомоги армії, зараз все фейсбук-спільнота зайнята загляданням в тарілки Володимира Зеленського та Андрія Єрмака.