"Тарілковий скандал" викликав бурхливе обговорення в соцмережах. Нагадаємо, цю історію роздула Співголова парламентської фракції партії "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко.

Про це пише Хвиля.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Вона зробила акцент, що на фото, викладеному ВП, де за одним столом сидять Володимир Зеленський і Андрій Єрмак в компанії військових, у останніх навіть немає тарілок. На відміну від"високих гостей". Але інші фотографії спростовують це твердження.

Володимир Зеленський на передовій
Володимир Зеленський на передовій

Разом з тим, журналіст Сергій Гришин нагадав аналогічні фотографії часів президенства Петра Порошенка, що свого часу також викликали резонанс.

Короче, повары носили каждому присутствующему на застолье горячие блюда. Один за одним. На столе уже находились холодные...

Posted by Sergey Naumovich on Wednesday, October 14, 2020

"Одна справа-критикувати Зеленського за його дії або бездіяльність. Це питання політики, у кожного свої погляди. Інша справа - коли колишня перший віце-спікер парламенту і один з лідерів пес Ірина Геращенко постить відвертий, тупий і божевільний фейк в стилі Раша Тудей про те, що солдатам не поставили тарілки. Постить навіть без знака питання. Просто нісенітниця. І не здивуюся, якщо Потім вона навіть не вибачиться", - написав екс-нареп і журналіст Сергій Лещенко.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Раніше Українці писали, що судячи з усього, співробітники офісу Президента схибили, виклавши такі фото у відкритий доступ. Адже вже на наступних знімках видно, що бійцям поступово приносять їжу. Мабуть, намагаючись прислужити високопоставленим гостям, Володимиру Зеленському та Андрію Єрмаку тарілки принесли першими і чиновники не чекаючи інших взялися за їжу.

Але фото запущено і багато політиків почали поливати брудом президента, вказуючи, що Володимир Зеленський і Андрій Єрмак приїхали на передову тільки пожерти навіть не перейнявшись ситістю бійців.

Володимир Зеленський та Андрій Єрмак
Володимир Зеленський та Андрій Єрмак

Однією з перших до цькування приєдналася Ірина Геращенко, яка почала писати про те, що для Володимира Зеленського воїни - всього лише масовка.

У той же час, журналіст Василь Апасов точно парирував слова Ірини Геращенко зазначивши, що, за її ж словами, вона приїжджала на фронт щільно від'їстися.

пост Василя Апасова у Фейсбук
пост Василя Апасова у Фейсбук

Таким чином, недоробка і банальний прокол некомпетентної прес-служби Володимира Зеленського завдав нищівного удару по його популярності. Замість обговорення нагород, які отримали бійці до свята і допомоги армії, зараз все фейсбук-спільнота зайнята загляданням в тарілки Володимира Зеленського та Андрія Єрмака.