"Слуги народу" Єлизавета Богуцька і Олександр Качура заявили про конфлікт, що вичерпався, в ході якого Богуцька назвала колегу по фракції "тупим черевиком", а Качура подав на нардепа за це до суду.

Ліза Богуцька на сторінці в мережі Facebook повідомила, що зідзвонилася з Качурою і конфлікт вичерпано.

Ліза Богуцька
Ліза Богуцька

Сьогодні (14 жовтня. - Ред.) ми здзвонилися. Саша Качура запропонував написати пост про вичерпаний конфлікт. Я погодилася. Адже будь-який худий мир краще доброї війни. Хоча виклики я завжди приймаю спокійно. Власне, так було і цього разу. Я приношу вибачення Олександру за окремі образливі висловлювання в его адресу. Це було грубо з мого боку і некоректно щодо колеги", - йдеться в повідомленні.

"Тим не менш, після вибачень за "черевик" хочу відзначити, що я все-одно залишаюся проти Російської вакцини в будь - якому її виконанні - напівфабрикатному, готовому, або навіть визнаному в світі. Якщо Росія так піклується про українців, нехай поверне вкрадені території. А вакцину ми почекаємо європейську. Або американську. Або ізраїльську", - підсумувала Богуцька.

У той же час Качура в Facebook повідомив: "у зв'язку з вибаченнями за особисті образи Єлизавети Богуцької вважаю конфлікт вичерпаним. Ми примирилися. Позов до суду не подають! Слуга народу - це найбільша фракція в історії України, до якої входять вчителі, лікарі, юристи, блогери, підприємці. Ми - різні, але в цьому і є наша сила. Благополуччя, життя і здоров'я наших громадян-це головний пріоритет для влади!".

Ліза Богуцька
Ліза Богуцька

Нагадаємо, раніше нардеп "Слуги народу" Олександр Качура заявив, що Україна повинна домовлятися про закупівлю російської вакцини від COVID-19, якщо доведуть її ефективність.

Його колега по фракції Ліза Богуцька в Facebook відреагувала на цю заяву і написала "Це ж треба взагалі бути тупим черевиком, щоб на українцях тестувати Російський медичний напівфабрикат".