Партія "Батьківщина" планує звернутися до Центральної виборчої комісії з вимогою на базі чинного закону про вибори, на базі Конституції - дати офіційне роз'яснення, що в день виборів заборонені будь-які опитування.

Про це заявила голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час прес-конференції в Києві.

Крім того, Тимошенко заявила, що політична сила буде звертатися також до всіх політичних сил, щоб 20 жовтня, коли почне працювати парламент, Верховна рада прийняла постанову про заборону проведення опитування під час виборів.

"Хоч одна людина в країні буде заперечувати, щоб довічно саджати корупціонерів? Хоч одна людина в країні проти того, щоб з 450 депутатів залишилося 300? Хоч хтось в країні буде протестувати проти застосування Будапештського меморандуму, який гарантує Україні мир і повернення територій? Про що питання щодо вільної економічної зони на Донбасі, яка фактично введена законом Про особливий статус?"- запитала Юлія Тимошенко

Водночас Тимошенко вважає, що весь інформаційний шум навколо опитування влаштований заради одного - легалізації наркотиків в Україні. Однак, протидіяти цьому сценарію треба вже зараз.

Легалізація канабісу
Легалізація канабісу

Вона закликала українців у день виборів 25 - го жовтня прийти на виборчі дільниці та проголосувати проти курсу влади - за людей, які представлятимуть інтереси українців, а не можновладців.

"Хочу попросити всіх українців - прийдіть на виборчі дільниці 25-го жовтня і законно проголосуйте своїм бюлетенем проти такої стратегії президента і голосуванням Покажіть своє ставлення до стратегії розпродажу України, в стратегії духовного, морального знищення української нації", - резюмує Тимошенко.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вирішив провести в день виборів 25 жовтня всеукраїнське опитування на виборчих дільницях. Виборцям запропонують п'ять питань.