Партія "Слуга народу" зрадила цінності, які декларувала

Фракція "Голос" у Верховній Раді офіційно переходить в опозицію до діючої влади. Відповідну заяву зачитала з трибуни парламенту лідер партії, народний депутат Кіра Рудик в п'ятницю, 17 липня.

"Ми зрозуміли, що наш конструктив не приносить користі. Влада не потрібно допомагати, її потрібно змінювати. Прийшов час її поміняти. Партія" Голос "переходить в опозицію до чинної влади", - підкреслила Рудик.

Нардеп також зазначила, що за рік правляча партія "Слуга народу" зрадила цінності, які декларувала.

Сьогодні ми офіційно заявляємо, що партія Голос - в опозиції до існуючої влади. Конструктив тоне у брехні та...

Posted by Кіра Рудик on Friday, July 17, 2020

"Ми побачили президента, який соромиться сказати, що Росія - це агресор. Ми побачили людей, яких жодна компанія не взяла б собі керівником відділу, а їх призначають міністрами, що будь-яку погану закон можна добре назвати і за нього проголосують в турборежимі", - заявила лідер "Голоси".

Рудик також додала, що виходити на вулиці з фаєрами - це страшно, а ще страшніше, коли вбиває поліція, і день роботи депутата цілком може складатися з того, щоб брати на поруки людей, яких постійно несправедливо засуджують.

"Ми прийшли в парламент, щоб захищати свободу і проводити реформи, а замість цього постійно боремося з брехнею", - підсумувала нардеп.

Раніше повідомлялося, що народний депутат Святослав Вакарчук вийшов з фракції "Голос". Про це під час пленарного засідання Верховної Ради в п'ятницю, 19 червня, повідомив спікер Дмитро Разумков.

"Повідомляю про вихід народного депутата Вакарчука Святослава Івановича з депутатської фракції політичної партії" Голос ", - заявив Разумков.

У своєму Facebook народний депутат розповів про причини.

"Єдиний вибір, який ВР мені залишила за законом, це: спочатку вийти з фракції, а потім бути виключеним з'їздом партії з виборчого списку, згідно з Конституцією, що автоматично призведе до втрати мною депутатського мандата", - написав Вакарчук.

При цьому Вакарчук повідомив, що замість нього до парламенту зайде наступний за списком кандидат в депутати - юрист Аліна Свідерська.