«Ось це ми потрапили. У цієї людини не було й грама жалю про свої невдачі. Він рівно годину під суфлера рапортував про наших з вами «успіхи» у всьому...», - таке загальне враження блогера від виступу президента.

В першу чергу Корнак поцікавився, куди зникли 117 мільярдів гривень, відпущені на армію. «Протягом року ми, напевно, закупили нову зброю, танки, літаки, реконструювали старе? Та ні, нічого цього не відбулося», - зазначає Сергій.

Він упевнений, що після відставки глави оборонної промисловості України Айварас Абромавичус посаду буде пустувати мінімум пів року, а на цей час поставлять чергового «виконувача обов'язків» без будь-якої відповідальності.

«Ми підписали контракт на 1,25 мільярда фунтів на достачання катерів! Зрозумійте друзі, коли країна підписує договір з Великобританією, ми однозначно будемо платити. Президент насадив нас на 60 мільярдів гривень, а це половина річного бюджету армії. І для чого? Для покупки 8 прикордонних суден», - нагадав блогер.

Слова Зеленського про те, що він зберіг робочі місця в лікарнях Корнак вважає «брудною брехнею». За його даними, в обласних поліклініках скорочено понад 40 відсотків персоналу, в областях закрита кожна третя лікарня — і це в розпал пандемії!

В економіці насправді все котиться до занепаду. Бізнесу потрібні кредити, але отримати їх неможливо. «В економіці теж все клас! ... Заявок на отримання кредитів було близько 30 000, видали 600. Глава України просто бреше, кредити не видають», - каже оглядач.

Але найбільше шкоди, на його думку, Зеленський приніс угодою з Британією про військові бази в Україні. «Путін тепер нас всіх в крові втопить, аби англійці ці бази не поставили», - упевнений Сергій Корнак.

Він закликав якнайшвидше розігнати Верховну Раду. «Скоротити їх треба? Ні, їх треба посадити», - вважає Корнак.

Повідомлялося, що у вівторок президент Володимир Зеленський звернувся до парламенту з традиційним щорічним послнанням.

В ході цього він запропонував галасливим нардепам їхати в Росію.