Президент України Володимир Зеленський порушив норми Конституції, присвоїв досягнення попередньої влади та не зміг "відвоювати жодного метра української землі". Про це на своїй сторінці в Facebook написала народний депутат, член фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар, коментуючи слова Зеленського про те, що "ті, хто без бою віддав Крим, повинні нести відповідальність".

"Де ти був у 2014? Взяв АК і поїхав до Криму? Ти, блт, знаєш, як виконували накази СБУ і військові при легітимному Президентові Януковичі?

Ти зараз маєш всю повноту влади. Чому не відвоював Крим досі? Що фактично змінилося? Це територія України, ти сам кажеш. Вперед! Страшно?

Тобі ж залишили армію, якої тоді не було і близько. Чому ти не відвоював жодного метра української землі? Не віддав, сука, жодного наказу про наступ. На своїй землі?

Публікація у Фейсбук Вікторії Сюмар
Публікація у Фейсбук Вікторії Сюмар

І ти звинувачуєш тих, хто приймав найскладніші рішення, коли стотисячна російська армія на східному кордоні готова була зайти в Україну, щоб повернути "законного Януковича"?

Ти непорозуміння, а не президент. Ти дзвонив Турчинову на початку каденції та говорив, як його поважаєш. І погрожуєш, коли він організовує опозицію. Тому, хто побудував ракетну програму, яку ти начепив як "своє досягнення"?

У цьому весь Зе-зелений недопрезидент, який тупотить ніжками й кричить, щоб закрити Порошенка, знаєш, що тобі до нього як до неба рачки.

Ти цинік, до якого далеко всім "старим" політикам, тому що кладеш на Конституцію і закон, плюєш на виборчі правила і влаштовуєш фейкові опитування з брєдовими питаннями.

Ти лицемір, який натягує на себе досягнення, до яких не має ніякого відношення, типу Стокгольмського арбітражу. Ти Охматдит побудував?)) Його на 90% побудували твої попередники!

Ти думаєш, тебе бояться такі, як Турчинов? Він боровся з Кучмою, і переміг. Він протистояв Януковичу і став замість нього Президентом. І зараз він з посмішкою спостерігає за твоїми голосними погрозами). А ти погано вчив українську історію.

У чому ти маєш рацію - що все проходить. І ти теж. Дуже скоро будеш в минулому. Тому згадка про те, що тебе найняли на роботу на 5 років - це чистий Фрейд. Ти боїшся не досидіти свій термін. І так і буде. Не досидиш.

В українській історії ти назавжди залишишся таким - "голим королем" з булавою і дебільною грою явно не тим органом на піаніно.

А я, знаючи в деталях, що було у 2014, ніколи не прощу тобі цих примітивних PR-випадів на темі найбільшої трагедії моєї країни - війни ... і тих, хто в цій війні мою країну врятував", - резюмувала Сюмар.

Публікація у Фейсбук Вікторії Сюмар
Публікація у Фейсбук Вікторії Сюмар