Відомий український політолог і блогер Тарас Чорновіл пише на своїй сторінці в Facebook, почуття безкарності або поспіх і вражаюча неграмотність зіграли з верховними «слугами» злий жарт.

Читайте нас у Google News!

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко

Вони взяли на себе всю ініціативу опитування Зеленського з абсолютно кримінальним фінансуванням і не виставили крайніх «цапів відбувайлів».

Тепер по ряду статей відповідальний глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко. Він дійсно тепер вийде крайнім.

Політолог зазначає, багато хто звернув увагу, як цинічний, негативний, але мудрий персонаж Дмитро Разумков, все заздалегідь прогнозуючи, взагалі дистанціювався від теми.

Коли він сьогодні йшов на виборчу дільницю, його охорона акуратно прибрала цих опитувальників Зеленського. Його запитують: будете відповідати на п'ять запитань президента? У відповідь він лише покрутив головою: "де вони? Немає? Ну, і у мене часу чекати немає. І взагалі я про це свою думку зараз не розповім».

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Тарас Чорновіл пише, Разумков зрозумів, що для нього, як для посадової особи, навіть просто взяти участь у злочині, заповнивши анкету, вже правопорушення.

До нього будуть тисячі питань після катастрофи "зеленої влади", але він, швидше за все, не сяде, а Корнієнко повинен сісти.