Один із засновників "Правого сектора", нардеп 8-го скликання Верховної Ради Дмитро Ярош пише на своїй сторінці в Facebook, збройні сили будь-якої держави, як і інші силові структури, існують для того, щоб захищати незалежність, державний суверенітет, територіальну цілісність, права і свободи громадян.

Читайте нас у Google News!

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Також, обов'язком будь-якого громадянина є відстоювати свої права і свободи, а також захищати свою державу. Тим більше, такий обов'язок мають Державні керівники.

Дмитро Ярош підкреслює, як же "милозвучно«, на цьому тлі, звучать слова про» мир" України з катами і вбивцями українців.

І каже їх той, хто, граючи долями людей, за допомогою олігархів, зайняв посаду президента України, той, хто ніколи не бачив смерті своїх побратимів, загиблих на війні, той, хто не гідний і волоска кожного українського бійця, той, хто на олігархічних грошах опанував приземленими інстинктами натовпу, використовував простий люд і тепер зі свого ефемерного «трону» сміється в обличчя тим, хто за нього в надії, або безнадії, віддав свої голоси. Ось така у нас демократія.

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

На думку Дмитра Яроша, все, на що здатний президент Зеленський – це перекладати відповідальність за долю держави на плечі наших дітей і онуків, проголошуючи ефемерні «перемир'я» і прирікаючи наших нащадків гинути в обороні України через п'ять-десять-двадцять років, дозволяти ворогові в повний зріст гуляти по українській землі, давати можливість путінським колабораціоністами панувати в інформпросторі та бізнесі України, руйнувати економічну базу, демотивувати захисників держави, грабувати, під виглядом ремонту доріг, під час пандемії, Коронавирусный фонд.

Бути нікчемою в усіх відношеннях-це твоя справжня крива доріжка, Вова... Але це не шлях української нації! Я дуже не хотів би, щоб мою Батьківщину знову потрясли революції, повстання, перевороти. Я дійсно дуже хочу миру, стабільності і процвітання своєї держави. Я розумію, що за півтора року при владі, ти нічого не зробив для цього. Тому, Вова, забирайся геть зі своєї посади і йди, поки, з миром. Ти, Вова, Україні не потрібен.