Жінки-політики нерідко нехтують створенням індивідуального стилю в одязі та свого неповторного образу. Вони помилково вважають, що розум, аналітичні здібності, вміння розв'язувати складні питання і домагатися поставленої мети - якості, за які суспільство і партнери цінують політика набагато більше, ніж за продуману до дрібниць зачіску або запам'ятовується наряд.

Юлія Тимошенко, маючи всі перераховані чесноти політика, ще й щодня не втомлюється підкреслювати, що вона - жінка, приваблива жінка. Її сторінка в Instsgram рясніє фотографіями, на яких Юлія Володимирівна демонструє не просто нові вбрання, а нові образи, часом вельми несподівані.

Ось, наприклад, цей, який викликав, серед її шанувальників в соцмережі бурю емоцій. Чорне суворе плаття з блискучими ґудзиками, розстебнутими біля шиї, де вгадується легка майже прозора вставка. На талії проглядає широкий білий пояс. Скромні, витримані в офіційному, стилі чорні акуратні туфельки на підборах... Але не наряд так схвилював шанувальників, а...поза політика.

На світлому шкіряному дивані лежить усміхнена багатообіцяючою посмішкою чарівна дама, майже інтимно оголивши ноги. Будемо чесні, красиві ноги. Правда, дещо недоречно, що за всією цією чітко продуманою мізансценою, проглядається державний прапор на столі.

Злі язики стверджують, що лідеру колись провідної політичної сили довелося хоч таким чином підігріти інтерес до "Батьківщини" після рейтингу партії, що похитнувся, на минулих нещодавно місцевих виборах. Політсила Юлії Тимошенко висунула понад 40 тисяч своїх представників до місцевих рад усіх рівнів - це в рази більше, ніж всі інші партії. Результати, як відомо, ще не оприлюднили, але вже зрозуміло, що успіху, на який Юлія Тимошенко розраховувала, не буде.