Нардеп Микола Тищенко останній тиждень передвиборчої гонки провів на лікарняному з коронавірусом. Заражений covid-19 політик досі перебуває в "Феофанії", хоча самопочуття його задовільне. Як він сам писав у соцмережах, температура піднялася всього до 36,8.

Але ось його дружина в цей час не нудьгує. Алла Барановська (24 роки) встигла двічі відпочити в Туреччині. Минулого тижня їздила на морське узбережжя відзначати день народження мами. А от у день виборів, у неділю, 25 жовтня, дівчина вирушила до Стамбулу. У сторіз, які вона виклала в Інстаграмі, Алла розповідає, що 90% населення носять маски всюди: на вулицях, в особистих авто. І це не через свідомість турків, а через високий штраф за порушення масочного режиму.

До речі, перед відльотом Барановська, яка працює у фешн-індустрії, засвітила чергову дорогущу сумочку. Дружина Тищенко показала свій осінній образ у світлих тонах, який доповнила модним клатчем.

Модний аксесуар на плечі Алли Барановської
Модний аксесуар на плечі Алли Барановської

Ми розглянули аксесуар і виявилося, що це трендова сумка-багет від італійського будинку мод Fendi. Така тканинна модель з золотистим лого і двома ручками Зараз на офіційному сайті коштує $3 290 або 93 074 грн за курсом НБУ на 26.10.2020 року.

До речі, цієї Fendi немає в декларації народного депутата. Хоча Тищенко вніс більшу частину колекції у фінансовий звіт за минулий рік.