Партія "Європейська солідарність" на чергових місцевих виборах показала результат краще, ніж політична сила влади.

"ЄС" присутній у всіх міських радах великих українських міст. У зв'язку з цим лідер "ЄС" Петро Порошенко закликав однодумців до об'єднання.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

"Напередодні другого туру місцевих виборів, в який пройшли кандидати від проєвропейських сил, ми хочемо без будь-яких умов зробити перший, дуже важливий крок. Наша партія і я, як її лідер, прийняли рішення про підтримку кандидата на мера міста Черкас від Партії "Голос" Віктора Євпака" , - заявив екс-президент.

Парламентарій вважає неприйнятним той факт, що всі проєвропейські, євроатлантичні демократичні сили розсіяні по областях.

"Ми всі усвідомлюємо рівень загроз, які зараз стоять перед Україною. Зовнішньополітичних, пов'язаних з РФ, - гібридної війни проти нашої держави, яка триває вже 7 років. Вони хотіли скористатися місцевими виборами, спрямувавши свої зусилля на дестабілізацію ситуації всередині країни і на реалізацію російського і проросійського сценарію федералізації країни", - вважає Порошенко.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

У зв'язку з цим в "ЄС" не підтримують позицію типу "яка різниця" і не хочуть змиритися з тим, що на Сході і півдні України в боротьбі проти ОПЗЖ, "шаріївців" і "іншого мотлоху ми залишилися один на один".

Раніше Петро Порошенко похвалився, що в місті Краматорськ Донецької області "ЄС" набрали більше підтримки виборців, ніж партія влади "Слуга народу".