Сергій Притула був одним з кандидатів на пост мера Києва, і виклав фотозвіт зі свого походу на виборчу дільницю. Однак це фото швидко облетіло Інтернет, і додало Притулі ще більше популярності. Сам того не усвідомлюючи, чоловік, який проходив повз шоумена і новоспеченого політика, він став героєм фотожаби.

"Чувак в бейсболці, коли твоя дівчина побачить цю фотку, єдине, що тебе врятує – це говори, що озирнувся на мене, а не на Аліну;))!",- написав Сергій Притула у притаманній йому жартівливій манері.

За попередньою інформацією виборчої комісії, шоумен Сергій Притула не отримує крісло мера столиці, йому не вистачило голосів. Таким чином, є підстави стверджувати, що він знову повернеться у свої телевізійні проєкти, і візьме участь у зйомках нового сезону "Вар'яти Шоу". Сам Сергій Притула ще не коментував свою другу поразку за два роки на політичній арені.

Раніше Притула розкритикував свого конкурента серед кандидатів у мери Києва Ірину Верещук.

"Іспанський сором": Притула висміяв Верещук, яка тролила Кличка в TikTok.

Шоумен і кандидат в мери Києва від "Голосу" Сергій Притула не бачить сенсу оцінювати політиків за вмінням крутіше вести сторінки в соцмережі. Таким чином він відреагував на публікацію конкурента на виборах Ірини Верещук, яка дорікнула столичного мера в невмінні створювати якісний відеоконтент.

"Слухайте, а як це називається, коли хтось робить фігню, а соромно тобі? А, іспанський сором ... це жопа", - заявив він.