​Петро Порошенко вперше розповів, як переніс захворювання коронавірусом нового типу, чому погодився на госпіталізацію, і дав пораду всім ковід-дисидентам.

Екс-президент України Петро Порошенко закликав не вірити всім, хто заперечує існування COVID-19 або стверджує, що вірус не представляє небезпеки.

Читайте нас у Google News!

"Коронавірус, і це я на власному досвіді стверджую, - дуже складна хвороба з непередбачуваними наслідками. До лікування треба ставитися дуже серйозно", - розповів Порошенко.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Колишній президент каже, що багато років поспіль не відвідував медиків, але після захворювання коронавірусом погодився на госпіталізацію:

"У мене було складне запалення легенів, у мене тремтіли руки... тут я змушений був лягти (в лікарню), це було дуже-дуже складно. Кажуть, що від коронавірусу немає ліків. Можливо, це правда. Лікують тільки наслідки цієї хвороби. Я відмовився від антибіотиків на першому етапі, і мені давали вітамін С, D, Omega-3, цинк і антикоагулянти, щоб не було тромбів... будь ласка, дотримуйтесь вимог соціальної дистанції і носіння масок".

Петро Порошенко
Петро Порошенко

За його оцінкою, влада також повинна серйозно поставитися до пандемії, а не витрачати кошти на будівництво доріг і виробництво серіалів.

Раньше Українці писали, що Петро Порошенко похвалився знайомством з Володимиром Путіним.

Перші контакти Петра Порошенка з Володимиром Путіним відбулися в 2004-2005 роках. У 2009 році політики також продовжували спілкування.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

"Я Путіна знаю дуже давно... я мав унікальну можливість спостерігати за зміною Путіна всі ці роки. Путін зразка 2004 року і Путін зразка 2020 року і навіть 14-року – дві абсолютно різні людини. Тоді він тримав слово, слухав співрозмовника, тоді він виходив з цивілізаційних принципів. У 14 - му році - машина без почуттів, хитра, цинічна, зла, слово якого нічого не означає", - вважає Порошенко.

При цьому Порошенко похвалився, що Путін зрозумів, що тиснути на Порошенка не вийде. Мабуть, вийшло домовиться.

"Я легко знаходжу компроміси в угодах, але абсолютно не сприймаю тиск. Але Путін вирішив це задовго до 14-го року. Путін з холодною душею віддавав накази на окупацію, введення військ, на вбивство, на захоплення заручників. Україну він ніколи не любив. Згадайте Тузлу", - розповів Порошенко.