Кандидат в мера Києва від" Голосу " Сергій Притула запевнив, що не стане обмежуватися роботою політсили тільки по столиці і після програшу почне їздити по регіонах і готувати осередки для участі в дострокових парламентських виборах.

Незважаючи на поразку в мерській гонці, Сергій Притула запевнив, що не стане обмежуватися роботою політсили тільки по столиці і після програшу почне їздити по регіонах і готувати осередки "голосу" для участі в дострокових парламентських виборах.

Читайте нас у Google News!

Сергій Притула
Сергій Притула

Також він не буде йти з політики.

Притула зазначив, що і він, і партія, підуть на дострокові парламентські, якщо такі відбудуться. Він запевняє, що команда "голосу" почала готуватися до виборів і розвиватиме партійні осередки.

За його словами, він не став заходити до Київради через рішення партії, яка вважає, що його фігура більш значна для керівництва одного міста.

Він зазначив, що Партія готує велику стратегію для розвитку осередків в регіонах, при цьому не на один рік, а на довшу перспективу.

Сергій Притула
Сергій Притула

До цього екс-кандидат на посаду міського голови Києва від Партії "Голос" Сергій Притула попередив киян про головну небезпеку після виборів, які пройшли в столиці. Він вважає, що це кандидат від "ОПЗЖ" Олександр Попов.

Як писали Українець раніше, кандидат у мери Києва жорстко розніс рішення суду, яким забороняється поширювати книгу Вахтанга Кіпіані щодо Василя Стуса.

Читайте нас у Google News!

" Стус-вічний! Медведчук-тимчасове непорозуміння в історії України. Вахтангу Кіпіані вкотре дякують за титанічну працю і невтомну боротьбу з кремлівським сателітом і Комуністичною шісткою! Всім президентам України "щира подяка" за формування такої судової системи, яка щоразу вміє здивувати пробиванням чергового дна!

Підписники Сергія Притули розділили думку коміка і Політика.

Стус - вічний! Медведчук - тимчасове непорозуміння в історії України. Вахтангу Кіпіані вкотре дяка за титанічну працю і...

Posted by Сергій Притула on Monday, October 19, 2020

Книжку суд може заборонити, а прогнати з країни відкритого українофоба і агента фсб не може. Яка Ми після цього Правова країна. пише Ірина Борисенко

Ну тільки вони прорахувалися в тому, що Стус вже на вустах і на полицях домашніх бібліотек! Можемо їх навіть подякувати за підвищення інтересу до цієї теми! Читаємо, вникаємо, знаємо вбивць патріотів в обличчя! додає Yuliya Andrushko