Президент Володимир Зеленський заявив слузі народу, що необхідно прийняти жорстке рішення щодо КСУ, і це навіть не прохання

Президент Володимир Зеленський записав аудіозвернення до фракції Слуга народу. Він закликає нардепів голосувати за законопроект про перезавантаження Конституційного Суду і обіцяє "Жорстке перезавантаження всієї системи". Запис звернення є в розпорядженні LIGA.net.

Володимир Зеленський і Тетяна Домбровська
Володимир Зеленський і Тетяна Домбровська

Зеленський вважає, що рішення КСУ поставили країну на межу катастрофи. "Або Країна знову буде втягнута в кривавий хаос, або держава знову як система прозорих правил і домовленостей припинить своє існування", – заявив президент. Він закликав нардепів зупинити "хаос який створює Конституційний суд за гроші", інакше буде протистояння на вулицях, яке стане" жорсткою, але справедливою " відповіддю суспільства.

За словами Зеленського, його команді вдалося "шокувати стару корупційну політику", але вона частково відновила сили. Він попередив нардепів, що їх спокушатимуть грошима і привілеями, "навіть деякі депутати з нашої фракції, на жаль".

На думку президента, для партії настав час показати єдність і готовність битися за себе і свою політику. "Ми ведемо бій не проти Конституційного Суду, а за імідж України, за її репутацію, за неповернення до минулого", - заявив Зеленський.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Зеленський заявив, що за результатами рішення і голосування фракції будуть прийняті глобальні рішення. "Спробуємо жорстко перезавантажити всю систему. Час розмов закінчився, час умовлянь і м'якості. Необхідно прийняти жорстке рішення по КСУ, обов'язково. Це навіть не прохання. Ніяких прохань, коли знищують цінності", - підкреслив президент.

"Чи готові ми поставити на кон смерть країни? А якщо ні-то разом беремо на себе відповідальність і разом відновлюємо справедливість і законність", – завершив звернення до слуги народу Зеленський.