Лідер політичної партії "Батьківщина" у свої 59 років не здає позиції та продовжує активну політичну діяльність. Окрім своєї діяльності в уряді, Юлія Володимирівна досить активно веде свою офіційну сторінку в соцмережі Instagram, і ділитися з передплатниками особистими знімками. Так нещодавно Тимошенко похвалилася неймовірним подарунком. Побачивши такий знімок "вмре" від заздрощів кожна представниця слабкої статі.

Юлія Володимирівна не втомлюється підкорювати публіку своїм сильним і стійким характером, які вкрай важливі для кожного Лідера.

Нещодавно анонімний шанувальник порадував колишню прем'єр-міністр шикарним подарунком, у вигляді величезного букета білих троянд. В оберемку квітів точно налічувався цілий мільйон, тому дивлячись на знімок в голові відразу звучить популярний хіт Алли Пугачової "Мільйон червоних троянд".

На фото Тимошенко виглядає дуже щасливою, адже не кожен день можна отримати такий сюрприз. Політик підписала під фото, що квітів багато не буває. Тому для Юлії Володимирівни, мабуть, величезний букет квітів ще не межа.