Президент України Володимир Зеленський бере приклад з глави Росії Володимира Путіна. Однак ці спроби глави держави "викликають сміх".

Про це заявив екс-президент Петро Порошенко в ході брифінгу.

Лідер партії "Європейська солідарність" вважає, що старання глави держави налякати парламент і українське суспільство, щоб отримати можливість розпустити КС смішні.

Читайте нас у Google News!

Петро Порошенко
Петро Порошенко

«Це дуже погано, коли Зеленський хоче бути страшним і когось налякати. Я Йому говорив ще рік тому і можу повторити — вас ніхто не боїться, ви навпаки стаєте дуже смішним. Погано, коли президент виглядає страшно, але ще гірше, коли над ним сміються», — сказав нардеп.

Порошенко нагадав, що президент оточив себе соратниками колишнього президента Віктора Януковича і в даний час»хоче перейняти досвід путінського режиму".

«За останній тиждень Держдума РФ внесла зміни до законодавства, яким передбачила права Путіна одноосібно звільняти суддів Конституційного Суду. Дуже сподобалася ця ідея Зеленському, і він хотів продавити її через Верховну Раду», — додав він.

Володимир Путін
Володимир Путін

Порошенко запропонував візаві "залишити в спокої" Конституцію і перестати лякати країну достроковими виборами до Верховної Ради, оскільки на них «Слуга народу» програє як партія, що втратила народну довіру.