У кожного свої пріоритети. У нас - вижити. У Нацбанку - посадити дупи у нові автівки - саме це спадає на думку, коли бачиш нову закупівлю Національного банку України.

Про ці закупівлі написав Голова партії "Народовладдя", народний депутат України VIII скликання Юрій Левченко.

Нацбанк закупив люксових автівок
Нацбанк закупив люксових автівок

"Нацбанк в розпал епідемії коронавірусу закупив 7 автомобілей Toyota на суму 9,45 млн бюджетних гривень, серед них Land Cruiser в люксовій комплектації. 30 жовтня Національний банк України замовив в ТОВ «Автосаміт на Столичному» (кінцевий бенефіціарний власник - регіонал Таріел Васадзе) 7 автомобілей Toyota. 1 люксовий позашляховик Toyota Land Cruiser 200 в максимальній комплектації "Executive Lounge" за 2,40 млн грн + додаткове обладнання на 56,4 тис грн + ремонт та обслуговування на понад 155 тич грн. Оздоблення салону напіваніліновою шкірою з перфорацією та ексклюзивною прострочкою в стилі люксової комплектації, люк з електроприводом, камера заднього виду, бокові камери кругового огляду (у правому та лівому дзеркалах), підігрів передніх сидінь, підігрів керма, підігрів лобового скла. Маємо на виході 2 млн 551 тис грн за одну машину", - пише Юрій Левченко.

Кирило Шевченко
Кирило Шевченко

Також нардеп додає, що це ще не кінець.

"6 автомобілей Toyota Camry 2.5 Hybrid Prestige по 999,27 тис грн кожна (підігрів передніх сидінь, передні та задні датчики паркування, комбінована шкіра в салоні). Також по кожному автомобілю передбачено додаткове обладнання (50,6 тис грн.), техобслуговування (35,12 тис грн.) та ремонт на суму 65 тис грн. Показово, що "слуги народу" за поданням Зеленського призначаючи на посаду голови НБУ Кирила Шевченка розповідали про боротьбу з корупцією, й що ця людина буде дуже позитивно відрізнятися від "поганих попередників", зокрема своєю "професійністю", - додає Юрій Левченко.

Цікаво, що новий головний банкір країни вирішив розпочати свою діяльність з купівлі люксових авто. Реформа гідна Нацбанку.

"І ось в серпні 2020 року, через місяць після призначення, Шевченко "починає боротьбу" та першим ділом оновлює люксовими автомобілями свій автопарк. Ну що ж, бачимо які критерії "професійності" у так званої "нової" влади - мало чим відрізняються від так званої "старої". Коли олігархічна влада вчергове буде розповідати Вам байки про дефіцит бюджету, неможливість нормального забезпечення гідного рівня життя для вчителів та лікарів через брак коштів, виправдовувати побори в лікарнях "колосальними навантаженнями" на бюджет, згадайте цей допис", - резюмує Юрій Левченко.

пост Юрія Левченка у Фейсбук
пост Юрія Левченка у Фейсбук

пост Юрія Левченка у Фейсбук
пост Юрія Левченка у Фейсбук