Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко відмовився звільнити приміщення, яке президент України Володимир Зеленський передав на потреби дітей-сиріт.

Про це розповіли в сюжеті телеканалу "Україна 24". Державне управління справами вже кілька місяців просить суддю покинути номер в санаторії.

Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко
Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко

У сюжеті сказано, що Сліденко, згідно з декларацією, має в Києві квартиру площею понад 100 кв.метрів.

У санаторій потрапляють в першу чергу проблемні діти-діти наркоманів, жертви сексуального насильства і ті, кого вигнали з дому.

За словами журналістів, всі мешканці добровільно виїхали і звільнили простір для дітей, крім судді Конституційного суду Сліденко. Він нібито категорично відмовляється їхати, навіть незважаючи на те, що йому пропонують просторий номер в іншому санаторії.

"Всі 24 номери передані для дітей. Він же себе позиціонує як суддя Конституційного Суду, не як користувач, який так само, як інші, уклав договір користування, ознайомився з порядком перебування на території і зобов'язався його виконувати", – розповів директор Будинку відпочинку "Конча-Заспа" Олександр Гурин.

Журналісти застали в санаторії дружину судді, але вона їм не відкрила двері, відмовившись від коментарів. Також не захотів говорити по телефону і сам Сліденко.