Народний депутат Гео Лерос вважає, що підозрюваного в корупції Олександра Юрченка на нього нацькували. А організатором бійки виступив "смотрящий" Микола Тищенко.

Про це Гео Лерос написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук прикріпивши кілька фотографій.

Олександр Юрченко та Микола Тищенко
Олександр Юрченко та Микола Тищенко

"Так це ти мені влаштував, Коля? Наступного разу не посилай свою шістку, а приходь сам. Я тільки про тебе починаю забувати, так ти відразу нагадуєш, що ти досі на волі. Виправлюсь!",- пише у своєму пості Гео Лерос.

Олександр Юрченко та Микола Тищенко
Олександр Юрченко та Микола Тищенко

Також нардеп додав фотознімки які, за його словами, підтверджують, що бійку влаштував Микола Тищенко.

"На фотографіях відео, як Коля Тищенко вчора тренував нардепа Юрченка, поправляв йому зачіску і записував на свій телефон те саме відео, де нардеп хабарник розповідає як я на нього напав. Миколо, тебе і твою Київську мафію разом з Комарницьким і холодовим буду возити мордою по ссаніні. Ви ще за підпал авто не відповіли. P. S. Зеленський сказав, що Юрченко «обов'язково сидітиме у в'язниці», але за фактом, він продовжує ходити до парламенту, голосувати в унісон зі слугою народу, отримувати конверт від Холодова і вказівки від Тищенка. Хто кого тут наєб@л, поясніть?",- обурився Гео Лерос.

Олександр Юрченко та Микола Тищенко
Олександр Юрченко та Микола Тищенко

Багато користувачів підтримали Гео Лероса і посміялися над режисерськими здібностями Миколи Тищенка.

Не встигли з covid-фонду виділити кошти на фільми, як Коля взявся за камеру))) То трейлер чи вже перша серія? Мар'яна Проців

Мабуть його повернули на таких умовах,щоб вчинити з вами скандал. Він же ще перед входом давав інтерв'ю і вже почав вас згадувати не по імені,накручував себе на сміливість )

ахах судячи з вчорашнього дегенеративного спічу опудала Юрченка, варто було здогадатися, що його навчив Коля-котлета...