Товарищ колишнього президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков пробив справжнє дно після новини про те, що Володимир Зеленський захворів на коронавірус.

Юрій Бірюков давно асоціюється у людей з синонімом порохобота, підтримуючи усі кроки колишнього президента та підігріваючи аудиторію огульними та образливими заявами до нинішньої влади.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Цього разу після новини про хворобу Володимира Зеленського Юрій Бірюков написав у своєму Фейсбук, що сьогодні трапилася хоч одна приємна новина.

На це звернув увагу у тому числі журналіст Михайло Ткач.

"Це коментар члена команди Порошенка стосовно захворювання президента Зеленського на коронавірус. В п‘ятницю в прямому ефірі Порошенко викликав у аудиторії співчуття, для чогось розповідаючи що у нього «помирає» теща від ковід, а дружина Порошенка записувала звернення, для чогось розповідаючи як складно Петрові Олексійовичу боротися з хворобою. Мужність і гідність завжди в тандемі: або є або нема і того й іншого", - пише Михайло Ткач.

скріншот допису Михайла Ткача
скріншот допису Михайла Ткача

Після цього допису до коментарів Михайла Ткача посунули лави порохоботів з традиційними запитаннями, докорами та образами на адресу журналіста.

Але деякі вказали, що така поведінка порохоботів вже давно притаманна їм тож не варто звертати увагу та хвилюватися.

Єб*ть в коментах погорільців прийшло. Та як би цими язиками, якими ви вилизуєте Пороха, та лупати скелі — ми б тунелі в Карпатах за пару днів будували Ruslan Khavriuta

На жаль, не дивлячись на публічні заяви, орда Петра Порошенка так нічому і не навчилася за час програшу свого лідера. Основні тези у коментарях - це образи, образи й приниження опонентів та самого Володимира Зеленського.