Голова партії "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко розповіла про результати та подробиці місцевих виборів.

Відповідну інформацію Ірина Геращенко опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

У даному пості йдеться про те, що партія "Європейська Солідарність" заявила про підтримку кандидата від Партії "Голос" Віктора Євпака і про те, в яких містах пройшла партія "ЄС" у другий тур.

""ЄС" заявила про підтримку кандидата від "Голосу" Віктора Євпака в Черкасах." ,- пише політичний діяч Геращенко.

Крім цього, вона уточнює, що за партію "ЄС" проголосували більше 13% жителів Черкас, а за партію "Голос" - 10%.

"Наша підтримка базується на ідеології і цінностях, а не лише боротьбі проти когось. Саме тому ми безсоромно виступили на підтримку колеги від "Голосу", - пояснила українцям політичний діяч.

Також вона поділилася тим, що кандидати на роль місцевого голови від Партії "ЄС" пройшли на другий тур у трьох містах - Львові, Сумах та Рівному.

"Вибори відбудуться 22 і 15 листопада. Чекаємо на публічну підтримку колег по ідеологічному демократичному табору, в тому числі від "Голосу" ! Часу залишається мало.",- повідомляє Ірина Геращенко.

Також вона звернулася до голови партії вокаліста Святослава Вакарчука Кірі Рудик за підтримкою.

"Як співголова фракції "ЄС" звертаюся до голови партії "Голос" Кіри Рудик із закликом публічно підтримати наших кандидатів на посади міських голів Львова - Олега Синютки , Рівного Олександра Третяка і Сум - Вадима Акперова.",- пише голова партії"Європейська Солідарність".

Нагадаємо, що журналіст Сергій Іванов "розніс" партію Петра Порошенка за недавній фейк.

Як раніше повідомляв портал "Українці", що кандидата в мери Києва Ірині Верещук дорікнули тим, що вона їздила до Москви в розпалі війни.