Відомий журналіст і блогер Олександр Кочетков впевнений, що Володимир Зеленський дуже задоволений своєю діяльністю і йому вже подобається бути президентом. Це вже далеко не той простий хлопець, якого українці пам'ятають раніше.

Про це Олександр Кочетков пише на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Я подивився звернення Володимира Зеленського зі скиту, тобто, Феофанії. І тепер згоден з твердженням політтехнолога Банкової Михайла Подоляка, що нині Зеленський сам визначається, коли спілкуватися з країною, і тему сам вибирає, та й текст, в основному, накидає самостійно", - пише Олександр Кочетков.

Він також вказує, що президентський відосик з Феофанії вийшов найневдалішим.

"Тому що феофанське звернення — найневдаліше з усіх, що я бачив: невірне по пихато-понтоватой стилістиці, по несмішному гуморінню навколо дуже важливих тем, і взагалі, звідти полізло щось таке хамовато-жлобливе і зовсім несимпатичне. При цьому реальної актуальної інформації від першої особи країни-нуль", - упевнений Олександр Кочетков.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Журналіст також зробив кілька висновків для Володимира Зеленського-на жаль, невтішних.

"Відповідно, кілька невтішних висновків: 1. Зеленський вважає, що він освоїв роботу президента, і особливих складнощів у цій роботі він не бачить. 2. Головним у президентській діяльності ВАЗ як і раніше вважає відосікі у всілякій формі: красиво сказати, а не добре зробити. 3. Зеленському вже відверто подобається бути президентом: його гріє, що стільки багато "великих людей" його про щось принижено просять, що його оточення раболебствует перед ним, а всі його криктики — це виключно вороги або ворогами найняті наклепники (в цьому точна копія Петра Порошенка)", - вважає Олександр Кочетков.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

У підсумку журналіст зазначив, що Володимир Зеленський помітно змінився і не в кращу сторону.

"Загалом, ВАЗ - вже не той простакуватий, але щирий хлопець, який всерйоз вірив, що прості рішення швидко дадуть помітний позизитивний результат, і тоді він під овації глядачів зі сльозами на очах тріумфально піде після першого президентського терміну. Ні, нинішній зеелнський нікуди йде не має наміру, тому що цілком задоволений своїми посадовими успіхами, і вважає, що задоволеними повинні бути і ми всі", - упевнений Олександр Кочетков.

пост Олександра Кочеткова у мережі Фейсбук
пост Олександра Кочеткова у мережі Фейсбук