Перед президентом Володимиром Зеленським не була поставлена ​​задача посадити в тюрму його попередника Петра Порошенка, а також людей з його оточення. Як передають Українці, така заява пролунала від колишнього глави уряду Миколи Азарова.

Він підкреслив, що багато злочинів колишнього гаранта документально зафіксовані, і Порошенко довгий час крав гроші з державного бюджету, використовуючи Укроборонпром і державні замовлення. Однак якби діючий глава держави дійсно хотів заховати свого попередника за ґрати, він давно б це зробив. Азаров вважає, що європейці і американці, що покривають Порошенко, давно попередили Зеленського про те, що подібні кримінальні розслідування вважатимуть виключно політичними.

«Як говорив один з американських політиків,« він з * кін син, але він наш з * кін син », - заявив колишній прем'єр. Також він зазначив, що коли перед Порошенко ставили завдання, він прагматично їх виконував. Однак в Україні ніхто цього не помічав або ж просто не хотів бачити. Нагадаємо, що раніше Азаров заявив про те, що соціологи малюють рейтинг довіри Зеленському, і 38% підтримки - це обман.