Про це йдеться в статті "Хід Уманським. Як Єрмак, Тимошенко і Чернишов підставили Зеленського з " великим будівництвом", оприлюдненої на сайті "Regionews.ua".

На думку журналістів, оприлюднені Уманським схеми кидають тінь на багатьох високопоставлених чиновників: "в першу чергу, це сам Андрій Єрмак, його радник Михайло Подоляк, глава Мінрегіону Олексій Чернишов, заступник Голови ВП Кирило Тимошенко, його помічник Юрій Голик і керівник" Укравтодору"Олександр Кубраков".

Олексій Чернишов
Олексій Чернишов

"Мінрегіон Чернишова рапортує про 89% готовності об'єктів "великого будівництва", аналіз даних офіційного сайту програми говорить, що загальна готовність складає всього 64%", - пише видання. Журналісти впевнені, що "безліч об'єктів соціальної інфраструктури з програми" великого будівництва", за які відповідає Мінрегіон і профільний міністр Чернишов, стануть довгобудами".

"Крім недобудов на місцях ловлять недобросовісних чиновників, які» обілечівают «підрядників за неперешкоджання участі в тендерах» великого будівництва" по соціальних об'єктах. Так було на Закарпатті, де "товаром" виступав дитячий садок. Подібні відкати можуть осідати в чорній касі відповідальних за "велике будівництво» і в Мінрегіоні", - зазначає видання.

Видання пише, що Чернишов також пов'язаний з Юрієм Голиком – "вони часто разом виїжджають на об'єкти, піаряться самі і підвищують значимість окремих ділянок "великого будівництва". По об'єктах, де бувають Голик і Чернишов згодом "нарізають" цікаві тендери". Їх виграють як правило представники "дорожнього картелю" - групи компаній, які, за словами Уманського, виграють більшість тендерів" великого будівництва "і є, на думку Уманського," учасниками схем з розпилу бюджету", йдеться в статті.

"Велике будівництво", як пише видання, вигідно хитати в першу чергу Коломойському: дискредитувати програму" велике будівництво " Коломойському допомагають пов'язані з ним люди. Глава Мінрегіону Олексій Чернишов-це один з них. Торік Чернишов очолив кода після співбесіди з олігархом Коломойським. Не дивно, що така кількість інфраструктурних об'єктів, за які відповідає Чернишов, не здаються в строк".

"Сам Андрій Єрмак явно готує плацдарм для майбутньої політичної кар'єри вже без Зеленського, але з "Приватом". За інформацією джерел з ОП, міністр Чернишов знайшов спільну мову з Єрмаком, в тому числі і завдяки "великому будівництву". Таким чином Єрмак стає вигідним олігархам. До слова, нещодавно Андрій Єрмак давав інтерв'ю Наталії Мосейчук на" 1+1 "Ігоря Коломойського і отримав там" теплу ванну " замість гострих питань. А разом всі ці палацові інтриги б'ють особисто по президенту Зеленському", - підсумовує видання.