Депутати Київоблради в ході чергової сесії 22 червня провалили голосування за виділення майже 9 тис. Гектар мисливських угідь Полісся в користування товариству "Союз мисливців" Фауна ", заснованому співвласником АТБ Буткевичем.

Про це повідомило видання KV з чергового засідання Київської обласної ради.

Питання порядку денного про виділення ТОВ "Союз мисливців" Фауна "8900 га землі в користування терміном на 49 років не набрав достатньої кількості голосів. Спробу повернутися до питання до кінця засідання також не підтримали.

За словами члена постійної земельної комісії КОС Євгена Чубука (ВО "Свобода"), "передавати [угіддя] на довічне користування - 49 років - недоцільно. Раніше відповідно до законодавства ми мінімум на 15 років виділяли угіддя. Але 49 років - явний перебір ".

Як раніше писала KV, співвласник АТБ і затятий мисливець Геннадій Буткевич активно вкладається в землю на Київщині. Він уже володіє в елітному передмісті столиці кінно-спортивним клубом на десятки гектар. Крім того, саме ТОВ "Союз мисливців" Фауна "раніше користувалося ще більшими угіддями площею 11 049 га.