Перша леді України Олена Зеленська провела ділову зустріч з представниками великих компаній і підписала декларацію "Бізнес без бар'єрів". Для Заходу вона вибрала бездоганний костюм.

На особистій сторінці в інстаграмі Олена Зеленська поділилася результатами зустрічі з великими українськими та міжнародними компаніями.

Захід був присвячений впровадженню безбар'єрних рішень у бізнес-процеси-працевлаштуванню людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з дітьми до шести років, жінок та молоді.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Результатом зустрічі стало підписання декларації"бізнес без бар'єрів". Олена Зеленська і представники компаній домовилися до кінця цього року зафіксувати досягнення і визначитися з планами на найближчі роки.

"Наша спільна мрія-побудувати в Україні безбар'єрний бізнес, а найближча мета – подолати ті бар'єри, які виникають при пошуку співробітників і прийомі їх на роботу, адаптації працівника на робочому місці і в колективі. Ці напрямки актуальні для всіх громадських груп, зокрема людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з дітьми до шести років, жінок і молоді", – підкреслила перша леді країни.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Образ Олени Зеленської

Для ділового заходу перша леді вибрала вишукане вбрання. Вона постала в білосніжному твідовому костюмі з гудзиками. Піджак бездоганно підкреслював її жіночний силует. Костюм Олена Зеленська доповнила чорною сорочкою з легкої тканини, дотримуючись офіційного дрес-коду.

Вона довершила образ стриманою зачіскою, зібравши волосся в стильний низький пучок, і лаконічними аксесуарами-сережками з камінням. Красиву зовнішність перша леді підкреслила денним макіяжем з помадою пудрового кольору.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Перша леді виглядала надзвичайно елегантно і вкотре підкорила інтернет-спільноту фантастичним стилем. Варто додати, що представники великих компаній дотримали карантинні обмеження, сама ж Олена Зеленська з'явилася на зустрічі без захисної маски.