Перша леді України Олена Зеленська ініціювала підписання декларації "Бізнес без бар'єрів" між великими українськими та міжнародними компаніями, повідомляється на сайті офісу президента.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

З боку бізнесу декларацію підписали представники "Укрпошти", Ощадбанку, "Укрзалізниці", "Ашана", "1 + 1 media", ДТЕК, Socar, Work.ua, "АТБ" і Danone.

Компанії сприятимуть змінам з метою створення можливостей і соціального включення для всіх громадських груп, у тому числі людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з дітьми до шести років, жінок і молоді.

За словами першої леді, побудова безбар'єрного бізнесу в Україні-складний, комплексний і системний процес, що залежить як від законодавства і дій держави, так і від бізнесу і самих людей.

Фото з Instagram Олени Зеленської
Фото з Instagram Олени Зеленської

Ініціатива "бізнес без бар'єрів" покликана подолати бар'єри, що виникають при пошуку співробітників і прийомі їх на роботу, адаптації працівника на робочому місці і в колективі. Ця ініціатива дозволить також розробляти продукти і послуги, які доступні всім громадським групам.

Перша леді і представники компаній домовилися до кінця цього року зафіксувати досягнення і визначитися з планами на найближчі роки з розвитку безбар'єрності в бізнесі.

Фото з Instagram Олени Зеленської
Фото з Instagram Олени Зеленської

За бажанням до "бізнесу без бар'єрів" може приєднатися будь-яка компанія, яка готова імплементувати принципи безбар'єрного ведення бізнесу, вказується в повідомленні.