"Слуга народу" Данило Гетманцев підтримує главу МВС Арсена Авакова щодо негайного введення повного локдауну в країні

Гетьманцев вважає, що удар по економіці буде в будь-якому випадку і з цим треба змиритися. Але якщо ввести локдаун на новорічні свята, то підприємці втратять значний прибуток.

Данило Гетманцев
Данило Гетманцев

"Якби я приймав рішення, то керувався не тим, як догодити тій чи іншій групі, а як це буде краще в ситуації з протидією епідемії. Всім не догодиш, що зайвий раз довело введення карантину вихідного дня, коли уряд намагався знайти компроміс, але нікому не догодив", - підкреслив Гетманцев.

Вчора однопартієць Гетьманцева Олександр Дубинський повідомив, що Кабмін планує ввести повний локдаун з 24 грудня по 15 Січня.

Як писали Українець раніше, голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев налаштовує людей проти держави і проти тих, на кому стоїть держава.

Про це пише відомий блогер і журналіст Сергій Іванов на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Данило Гетманцев
Данило Гетманцев

"У кожній політичній силі є свої записні ідіоти-люди, які власною діяльністю, а в окремих випадках і габітусом, наочно підтверджують зворотність еволюції. Саме ці люди смикають себе за геніталії, замовляють повій у сесійній залі і дарують лимони постраждалим від вибуху. Це клінічні випадки. Але не варто вважати ідіотом людини, яка робить дурні речі свідомо, адже дуже часто те, що здається нісенітницею - ретельно продуманий план або операція. Саме до таких свідомих шкідників я зараховую голову податкового комітету ВР Гетманцева", - вважає Сергій Іванов.

Данило Гетманцев
Данило Гетманцев

Також блогер додає, що деякі люди вважають, що Гетьманцев розбирається в тому, що йому доручили.

"У Фейсбуці Гетманцева чомусь вважають таким собі божевільним професором, гіком-теоретиком, який пристрастився до економіки, як дурень до мила, і не розуміє, що з цим робити. Саме крізь таку призму сприймаються його скандальні заяви по мінімалці, податках або по ФОП. Всі ці заяви викликають хвилю обурення щодо "Марсіанина", підприємці тисячами виходять на протести, рейтинг влади летить у прірву. А ви не думали, що це і є кінцева мета діяльності Гетьманцева? Що це прагматично спланований саботаж, спрямований на досягнення колапсу в інтересах колективного Медведчука, який через відсутність електоральних перспектив розраховують захопити владу на його хвилі. А Гетьманців - це «торпеда», яка все це провокує і б'є прямо по Президенту, адже коли на вулиці вийдуть десятки тисяч підприємців, питання будуть до першого, а не до "торпед", - зазначив Сергій Іванов.