Продюсер Олена Мозгова не стримала емоції, коментуючи дії команди президента Зеленського.

Жінка дала зрозуміти, що давно знає главу офісу Андрія Єрмака, і зізналася, що завжди вважала його розумною людиною.

Володимир Зеленський та Андрій Єрмак
Володимир Зеленський та Андрій Єрмак

"Ти мені говорив-почекай, все буде добре... Добре не стало і не буде, поки ви все не підете геть, команда повного інтелектуального лох-дауна! Мені дуже шкода, Андрію, але ви (Єрмак і Ко. - Авт.) саме цим і є", - написала Мозгова у своєму Facebook.

Судячи з усього, таку жорстку реакцію Мозгової викликали плани керівництва України щодо посилення карантину. Раніше про інтелектуальний локдаун у Зеленського заявив і фінансист Сергій Фурса.

пост Олени Мозгової
пост Олени Мозгової

Користувачі соцмережі в основному розділили розчарування політикою керівництва України.

"І головне, не хочуть чути розумних людей, це Пипець, а не влада", "ні краси не залишилося, ні совісті", "самі не підуть", - пишуть люди в коментарях.

Раньше ukrainci.com.ua писали, що український виконавець Олександр Пономарьов розповів про те, як йому зраджувала дружина.

За словами українського виконавця романтичних пісень, йому важко далися стосунки з дружиною Оленою Мозговою. Пономарьов повідомив, що він два рази обпікся з нею, що послужило причиною розлучення.

На даний момент Пономарьов живе один протягом багатьох років, а відпочиває зі своїм сином Олександром.

Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов

Як повідомив сам український співак, його дружина була закохана колишнього цивільного чоловіка, а також продюсера співачки Гайтани - Едуарда Клима. Пономарьов дізнався про почуття дружини, проте вирішив спробувати зберегти шлюб.

Проте, стратегія згладжування сімейного конфлікту ні до чого не привела. У підсумку Олена Мозгова змінила йому ще раз. Пономарьов повідомив, що це послужило припиненню шлюбу.

"Але вийшло вдруге, і тоді я зрозумів, що якщо був другий, то буде і третій раз", - повідомив Пономарьов.